Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki hasonló cipőben jár...

Valaki hasonló cipőben jár mint én? :c

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok aki imád bulizni,haverokkal menni csavarogni stb.Nem pedig otthon kockulni az élet elől:)

Na most...ugye középiskola,új osztálytársak stb.

Olyan osztálytársaim vannak hogy az hihetetlen:D konkrétan azt se tudják hogy "wttffff mi az a lány?wtfwtf" mert amikor szünet van szarrá nyomják azt a sz*r telefont:D

Nem bírom ezt az osztályközösséget:D úgy gondoltam hogy majd nagy spanok leszünk,és megyünk ide oda Debrecenbe:D

e helyett itthon ülök :D nem megyek sehova.Mivel nincs kivel.Pedig olyan haverokra/spanokra/barátokra számítottam akikkel majd megyünk összevissza:D

kezdem nem kedvelni ezt az osztályközösséget,ezért arra gondoltam hogy átmegyek egy másik iskolába:D

Vagy valami tipp?:(


2016. jan. 17. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd el őket! Kezdeményezz te. Mielőtt ezért váltanál iskolát próbáld meg őket kimozdítani megváltoztatni.

Vagy más osztályokba nézelődj.

Saját tapasztalatból tudom ,hogy nem ők fognak kezdeményezni ,hogy figyelj már menjünk már el valahova ,mert most pont nincs kedvem kockulni.

Próbálj meg te kezdeményezni ,szerintem lesz olyan aki értelmes és fölfogja ,hogy jobb lesz kimozdulni.

2016. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam ezzel..de hat inkább hagyjuk:D
2016. jan. 17. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a helyzet az osztályommal. Csak azzal a különbséggel,hogy mi már 17-18-19 évesek vagyunk.. Teljesen ugyan ez, az osztályból 3-4-5 ember az aki eljárkál valahova,a többi meg egész nap gépezik..

Minden osztályból vannak bulizósak,meg persze azok akik p*ncit még csak sík képernyőn láttak. Nah szóval nekünk úgy van a bulizós társaság,hogy szinte minden osztályból 3-4-5 ember,másik iskolából stb.. ÉS így vagyunk kb ebbe a bulizós társaságba 20-30-an.

2016. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!