Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék hogy legyen...

Mit tehetnék hogy legyen végre egy igaz barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves srác vagyok, veszprémben lakom és ide járok suliba is (érettségizek)

Azért írok mert nagyon egyedül érzem magam, persze ez annak tudható be hogy elég visszahúzódó tipus vagyok és nehezen nyílok meg, sokszor ránézek az oszt társaimra vagy bárki másokra s látom hogy milyen jól elvannak eggyüt, elmennek ide-oda, rengeteget beszélnek s megértik egymást. Sulin kívül is rengeteget vannak eggyüt, nekem meg aki barátaim vannak ott, igazából nem is hívnám őket barátnak, hiába próbálok közeledni hozzájuk, rájuk írni megkérdezni hogy vannak vagy elhívni őket valamerre, nem érdeklem őket csak addig amíg kell nekik valami tőlem vagy segítségre szorulnak s ez olyan rossz.

Minden napom egyedül töltöm, minden napom / az egész életem úgy érzem nagyon egyhangú és unalmas, kéne egy igaz barát aki jóban rosszban mellettem áll, bármiről lehet vele beszélgetni, el lehet menni vele ide-oda, jófej, vicces de ugyanakkor megértő s lehet vele beszélgetni bármiről!

Mit tegyek hogy legyen végre egy igaz barátom? Valaki aki nem érdek barát s törődik is velem?!



2016. jan. 17. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyant rohadt nehéz találni és ez nem is csak úgy fán terem. Ez hosszú évek és cselekedetek kérdése.
2016. jan. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De jó neked hogy ott lakhatsz, az a kedvenc városom. Ha ott laknék egyébként én szívesen barátkoznék veled. Amúgy megkérdezhetem a véleményedet Veszprémről? Leírod nekem privátban?
2016. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, le is írtam. :)
2016. jan. 18. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan éreztem 14, 16, 19 és most 23 évesen is. Mindig csak várom, hogy na majd talán ma. De másnak lenni nehéz, az nem számít, miben vagy más.
2016. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Aruka válasza:

Kedves kérdező! :)


Teljesen átérzem a helyzeted, mert jelenleg nekem is nehéz a barátkozás. Mikor már azt hittem, hogy megtaláltam aki elűzi magányos napjaimat, kiderül hogy csak az "utánfutója" vagyok. Ezen az állásponton sajnos csak mi magunk tudunk változtatni, és nem szabad csak várni. Persze visszahúzódó embereknek nehéz (én is az vagyok) , de akár neten is próbálkozhatsz , mert "arctalanul" könnyebb kezdeményezni. Ha gondolod beszélgethetünk, de jelenleg nem tudok ennél több tanácsot adni.. Mindenesetre a legjobbakat kívánom! :)

2016. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted.:) De ne add fel hidd el jobb lesz, saját tapasztalatom szerint először magadban kell rendezned a dolgokat, hogy a másokkal való kapcsolatodat rendezni tudd :)

17/ l

2016. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyen embert találni ... sajnos. Azt ajánlom mozdulj ki nem tudom, mennyire vagy ilyen táncos típus. De ha az vagy, akkor pl. ajánlom Vp.-ben a Népek táncát. Mindenki nagyon kedves ott és úgy érzed,hogy egy közösség tagja vagy. Ha érdekel írok még róla. :)
2016. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Veszprémi vagyok:)

Nekem se nagyon vannak barátaim itt :/

2016. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha még aktuális, én is ugyanígy vagyok vele, és szintén veszprémi. Ha gondolod írhatsz nekem is.
2016. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!