Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne, hogy tegyek?

Mit kéne, hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm bevallotta, hogy leszbikus. Eddig sem volt a legnépszerűbb, de sok barátja volt, most meg kiközösítették. Az egyik legjobb barátnőm, akivel szünetekben lenni szoktam is utálja, nem akar azzal a csajjal lenni. Én mindkettőjüket bírom, de nem értem mire ez a gyűölködés, attól, hogy meleg nyugodtan lehet vele barátkozni. Ezt elmagyaráztam a barátnőmnek is, de ő nem értette ezt meg. Most mindenki akivel a vallomása előtt tök jól elvolt rajtam kivéve nem áll mellette, csak néhány nála kisebb aki nem tudja hogy az.

2016. jan. 18. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Továbbra is barátkozz a leszbikus barátnőddel, hiszen a személyisége nem változott semmit
2016. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

te érettebben gondolkozol, mint a többiek

majd megnyugszanak ők is

minden csoda 3 napig tart

a többiek rosszindulatúak,

csak nehogy téged is leszbiként bélyegezzenek emiatt

2016. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.2-es amúgy én is emiatt aggódtam.
2016. jan. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!