Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most küzdjek vagy hagyjam az...

Most küzdjek vagy hagyjam az egészet? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel csúnyán összevesztem. Megharagudott mert nem bízok benne. Tudom hogy ez a barátság alapja. De nekem nem megy. Van rá okom,ha valaki szeretné üzibe megírhatom neki,és ez a lány akivel össze vesztem ilyen lekizős és nagyon ragaszkodó. Én meg ennek az ellentétje vagyok. És az eggyik barátnőm azt javasolta hogy ha szeretem akkor menjek oda és mondjam meg neki,de én félek a kudarctól. Túl van ez drámázva tudom. De én úgy vagyok ezzel a lánnyal hogy amikor jóba vagyunk akkor úgy érzem mint ha nem hagyna életteret ezért elkezdek úgy viselkedni mint ha véget akarnék vetni a barátságunknak,aztán mikor vége van akkor meg elkezd nagyon hiányozni. Miért van ez velem? Mi bajom van?? Ő jó barát csak sok mindent túlbonyolít. Ja és a közelébe nem tudom el engedni magam nem tudok önmagam lenni. Ezt én arra fogom hogy számít a véleménye. De kitudja miért csinálom ezeket?? Köszönöm előre is. :)

14/L


2016. jan. 19. 22:17
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem pont ezen van a hangsúly, hogy nem hagy életteret.. Ezt én sem szeretem és ha rám akaszkodnak hajlamos vagyok belekötni a másikba, csak hogy balhé legyen és leszáljon rólam. Próbálj vele beszélni erről, hátha megérti. Félni ne félj, és légy önmagad bátran. :)
2016. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 20. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!