Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csók a legjobb barátnőmmel -...

Csók a legjobb barátnőmmel - hogy legyen?

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy a legjobb barátnőmmel egy egyezség alapján hamarosan csókolózni fogunk. Néha szoktunk flörtölni és egy fesztiválon elvett (fesztiválházasság), de semmi komoly. Viszont most van ez. Szerintetek ez oké? Mi van, ha emiatt tönkremegy a barátságunk? (Bár ezt nem hiszem, mindketten elég lazák vagyunk az ilyesmiben.) Ez lesz mindkettőnknek az első csókja. Más konkrét kérdésem nincs, valami okos tanácsot várok.

(16/L)



2016. jan. 24. 19:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szó nem volt erőszakról. Nézz utána a fogalom jelentésének mielőtt okoskodsz...
2016. jan. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szándékosan ferdítesz, de nyilván homofób van.

A látens melegekre jellemző ez.

2016. jan. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szóval aki pedofil az gyerekeket erőszakol. Akkor a hetero férfiak pedig nőket erőszakolnak.

Akik pedig nem szeretik a melegeket azok valójában maguk is melegek csak titkolják.


Kérlek mesélj még. Ha én látens homoszexuális vagyok akkor te pedig látens pedofil. (Legalábbis a te gondolatmeneted alapján.)

2016. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy csókot nem lehet tervezni,az majd jön :D


Túl fiatalok vagytok. Ha ennyire foglalkoztat a dolog akkor te parázol tőle,ami nem túl jó jel.

Szerintem hagyjátok ezt. Aztán majd ha annyira akartok csókolózni előbb vagy utóbb fogtok is.


Ha lazák vagytok nem fog tönkre menni emiatt a barátságotok. Jajjj én legjobb barátnőmmel csóknál durvábbat csináltunk, mai napig jó barátnők vagyunk :D Lényeg,hogy tudd kezelni ezt a dolgot.


Viszont ha egyikőtök bele szeret a másikba akkor bizony tönkre mehet a barátság.

2016. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!