Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most komoly?

Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomnak egy nappal utánam van a születésnapja. Ő kb 6 perccel éjfél után felköszöntött, de nekem lemerült és kikapcsolt a telefonom este, nem találtam a töltőmet, ezért csak ma reggel nyolckor írtam neki. Nem tudtam elküldeni mert letiltott! Ezt tényleg ennyire komolyan kell venni, hogy nem egyből köszöntöttem fel?

2016. jan. 25. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is hülye vagy ha ennyire komolyan veszed ezt az egész röhejt! :D
2016. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Vannak, akik érzékenyek az ilyesmire, ja.
2016. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátod egy idióta. Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod. Bakker aki kiakad arra, hogy éjjel nem köszöntik fel. Ráadásul valami nem stimmel, mert akkor neked ma van, neki meg holnap, nem? Akkor miért nem ért rá neki?
2016. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ő nem a barátod, soha nem is volt az.
2016. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bolond a csaj
2016. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így jár az, aki nem a valóságban, hanem a virtuális térben éli az életet...

Majd ha talákozol vele, lépj oda, és köszöntsd fel!

2016. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik évben szerveztünk egy hétvégét a Balatonra és mivel a meghívni szándékozottak 100%-a regisztrálva volt az f betűs közösségi oldalra, így eseményt hoztunk létre, ahová meghívtuk ezeket az embereket. Durván harminc emberről volt szó. Köztük volt a testvérem is. Jó korán, hónapokkal előtte meghirdettük a kiruccanást, hogy direkt legyen ideje mindenkinek felkészülni, aki jönne. A testvéremmel ritkán találkozom, mert nem élünk együtt és viszonylag messze is lakunk, csak a szüleinknél szoktunk találkozni.

Kb. egy hónap telt el a meghívás óta, amikor legközelebb találkoztunk és totál kiakadt, hogy miért hülye csoportokat csinálunk, miért nem telefonon hívjuk őt vagy személyesen, meg hogy hogy képzeljük, ez így olyan komolytalan és ő nem is jön.

Mondtam neki, hogy rajta kívül is kb. harminc meghívott volt, eszembe sem jutott, hogy annyifelé telefonálgassunk.

Szerintem meg se hallotta, mit mondok, megsértődött és persze nem jött.

Ezt azért meséltem el, mert eszembe jutott, hogy ellenkező előjellel is lehet hülye valaki. Összeraknám az ilyeneket, szerintem percek alatt megölnék egymást.

2016. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!