Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszbikusként hol barátkozhatn...

Leszbikusként hol barátkozhatnék? 14/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Egyetemen, majd ha leérettségiztél és felvettek.

14 évesen még nem kell szexuális életet élned, jobban teszed, ha vársz és a tanulással foglalkozol inkább.

2016. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki írt az évfolyamtársáról. Én heteró lány vagyok, de minden meleg, akit ismerek (én fiúkat ismerek ebben a témában) viszonylag korán tudta, és jogos a másik válaszoló kérdése, hogy a heteró lányoknak miért nem írjuk azt itt, hogy nem tudhathják, heterók-e.


De kérdező, mi a kérdés? Azt írtad: barátkozni. Most az mit jelent? Ha csak barátokat szereznél, akkor nem értem a kérdést: nincsenek barátaid az osztályodban? Vagy nehezen barátkozol? Ha a kérdés meg szerelemről szól: nos, az ilyesmit nem kell elkapkodni. Most függetlenül a szexualitástól: az ember általában nem úgy lesz szerelmes, hogy na, most éppen ráérek.

2016. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:Barátkozni szeretnék,mint írtam.Es a suliba is beilleszkedtem,csak olyan gyerekesek az emberek,hogy egyszeruen barátkozni nem is érdemes veluk.Nem mondom azt,hogy ne legyenek gyerekesek,de mar sok amit néha csinálnak.

Remélem így már érthetőbb.:)

2016. jan. 28. 21:37
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Hát szerintem járj olyan helyekre, amik az érdeklődési körödnek (sport, művészetek, hobbi, rendezvények) megfelelnek, lépj be ilyen jellegű facebook-csoportokba. Akár egy rajongói klubban is lehet barátkozni. Azért kérdeztem vissza, mert azt írtad, leszbikus vagy, így gondoltam, ez fontos része a kérdésnek. A barátkozásban nyilván azért fontos, hogy elfogadják. Ezért gondoltam, hogy talán nem jössz ki jól az osztályoddal, mert így külön kiemelted az orientációdat. mert a kérdés további része, hogy hol lehet ismerkedni, vonatkozhat akárkire. Akár itt is próbálkozhatsz, de itt kisebb a földrajzi közelség esélye. Magam nem ajánlkoznék, mert 22 vagyok, és ha megbocsátasz, inkább korombeliek érdekelnek. De hajrá. :)

2016. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Például itt..15/L/L.
2016. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

En is leszbikus vagyok.

14/l

2016. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utálom a leszbikusokat

:*

2016. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

#17

És ez szerinted kit érdekel?

2016. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok leszbi de én szívesen dumálok veled :) :)
2016. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha szeretnél dumálunk szívesen :) ha unatkozol nyugatan írhatsz ja és ne foglalalkoz a hülye humofóbokkal
2016. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!