Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak Vele?

Mit csináljak Vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek nincsenek barátai. Megpróbáltam vele barátkozni, beszélgetni, de sajnos semmi másról nem lehet vele beszélni, csak az iskoláról. Semmit nem tud magától megcsinálni, mindig segítséget kér. Másról nem is lehet vele beszélgetni csak a tanulásról, állandóan kérdez. Az emberek elfordulnak tőle, kerülik, pasija még nem volt pedig már 23 éves . A problémám vele az , hogy nem hagy békén. Ha meglát akkor elkezd követni , bármerre megyek , jön utánam ( mosdóba is ). Kérlek segítsetek , nem tudom mit tegyek vele . megbántani nem szeretném.
2016. jan. 28. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ùgy làtszik, hogy nagyon zàrkòzott, ne mondj neki semmit, azzal, hogy veled van, jòl èrzi magàt. Vàrj, majd meglàtod, ha majd jobban fog bízni benned, feltàrja majd magàt. Lehet hogy sok trauma èrte.
2016. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! csak az a baj , hogy fél éve már nem nyílt meg. és ha mindig velem van , akkor a többiek kezdenek engem is kerülni, ezt pedig nem szeretném .
2016. jan. 28. 09:50
 3/10 mariannmoo ***** válasza:
akkor kérdezd másról,filmekről ,könyvről,volt e már biliárdozni bowlingozni.hivd el valahova hátha megnyilik.a barátaidnak meg gratulálok.szerintem nem veszitesz sokat ha elkerülnek az ilyen felszines emberek.
2016. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kérdeztem én már őt mindenféléről de nem szokott filmeket nézni és soha semerre nem megy el . Igazándiból ő sem szent , gyakran kibeszéli az embereket , és elvárja h ha segítséget kér akkor segítsenek neki . Na azt hiszem nem lehet az ilyennel mit kezdeni , majd rájön.
2016. jan. 28. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta ismered? Ha csak pár éve, honnan tudod, hogy nem volt barátja mondjuk 18 évesen? Ő mondta? Vagy te gondolod?
2016. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha meg mondjuk szünet van két óra között, nem lehet,hogy csak annyi van, hogy ő is csak akkor tud elmenni mosdóba? Persze,ezek csak tippek. Nem ismerem. Óra alatt ugyebár nem megy senki mosdóba. Nem kell mindenbe beleképzelni valamit, szerintem.
2016. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a mosdós eset úgy történt, hogy ő óra után elment mosdóba én bent maradtam a teremben . visszajött , mondtam neki , hogy kimegyek a mosdóba és mondta , hogy ő is jön velem . ebbe nem képzelek bele semmit . egyébként igen ő mondta, hogy nem volt még barátja .
2016. jan. 28. 15:17
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2016. jan. 28. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Kommunikacio.
2016. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyébkent hasonló helyzetben vagyok,mint a lány,akiről írsz. 23 éves vagyok,igaz,nekem 18 korom körül volt egy rövid kapcsolatom,illetve van néhány igazán jó barátom. Engem is próbalnak b:sztatni az egyetemen,de úgy vagyok vele,hogy sz.r életük lehet,ha ennyire másokkal vannak elfoglalva. Ha jól sejtem, kb. olyasmiket terjesztenek rólam,hogy mindenkit megbámulok,leszbikus vagyok, már akkor halalosan beleszeretek vkibe,ha 2mpig néz. Azt hiszem,az az igazán beteg,aki a másikról ilyesmit terjeszt. Ki tudja, miért? Egy része lehet rossz szándék,irigység,ill.,hogy valakiről csak kell pletykálni. Nem,nem tartom magam szentnek,de az ilyesmit senki nem érdemli meg. Amúgy gimnazista koromban gyakran beszelgettem másokkal a lány wcben. Ebben szerintem semmi nincsen. Igaz,az nem egy nappali.
2016. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!