Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozás az egyetemen...

Barátkozás az egyetemen zárkózott alkatként?

Figyelt kérdés
Sokaknak butaság lehet, de elsős vagyok és nem igen sikerült szocializálódnom az elmúlt félévben. Van egy-két ember, akikkel kijövök, órákon beszélgetünk, de nem mindig ülünk egymás mellett és sulin kívül nem nagyon jönnek más dolgok szóba. Zárkózott vagyok, nem szeretek bulizni, inni, eljárni, inkább otthon ülő típus vagyok. Nem tudom hogyan találhatnék magamhoz hasonló embereket, akiknek azonos/hasonló az érdeklődési köre és szintén nem szeretnek eljárni. Hogyan szerezhetnék így barátokat?

2016. jan. 30. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Amugy mit tanulsz?
2016. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, elsősorban a szakomróm, esetleg a karról keresnék embereket, de nem idegenkedem az internetes barátkozástól sem :)


Szociológiát tanulok az ELTE-n.

2016. febr. 1. 20:37
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha van kedved esetleg nekem is írhatsz.:) Én is az ELTÉ-re járok, bár nem szociológiára.:)
2016. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia, én nem tudok neked üzenetet írni, de szívesen barátkoznék. Nem írtad ki, hogy pontosan hova jársz, de én Budapestre az ELTE Egyetemre, koreai szakos hallgatgó vagyok. Ha gondolod írj rám :)
2016. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!