Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek találhatok valahol...

Szerintetek találhatok valahol egy meleg pasit, akivel beszelgethetek? Úgyértem egy meleg barátot.

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom rajta, hogy milyen jó lenne egy meleg fiú barátnak. Sokkal megértőbb lehet, mint egy csaj. Én lány vagyok, 17 éves és nem leszbi. Hetero vagyok. Szóval csak úgy érdekel a véleményetek. köszi a válaszokat. :)
2016. jan. 30. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
:D Hát itt is találhatsz melegeket :)
2016. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ki mennyire megértő, nem a nem és a nemi irányultság határozza meg, szóval ne diszkriminálj, pozitívan sem.
2016. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom. :D De most nem irhatok senkinek, hogy "szia!meleg vagy? nincs kedved beszélgetni?" :D fura lenne xD
2016. jan. 30. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
az utolsó jól irta nem attól függ,hogy fiu vagy lány az illető hanem ,hogy milyen értelmes az illető
2016. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg katagóribán keressgélj :D
2016. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszi.:D

a többieknek meg annyi, hogy ez nem rosszindulat meg semmi csak érdekel, hogy milyen lehet egy ilyen pasi és hogy el lehet-e vele beszélgetni meg ilyenek. Lehet, hogy furán fogalmaztam meg a kérdést, szóval bocsi. És köszi nektek is a válaszokat.:)

2016. jan. 30. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi köze hozzá. Miről akarsz elbeszélgetni vele, a férfi melegszexről? Mert összesen ennyiben különbözik egy hetero fiútól. Különben ha egy fiúbarátot akarsz, akkor azt írd.
2016. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tessék, meleg vagyok. Miről szeretnél beszélgetni? Mert ahogy előttem írták max a szexben különbözök más pasiktól...
2016. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod szívesen levelezgetek. :D Én meleg vagyok. 18/f
2016. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Irj ha gondolod :)


27/melegF

2017. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!