Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok az egyik...

Clay Morrow kérdése:

Féltékeny vagyok az egyik legjobb barátom miatt?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom a város egyik végén lakik, én meg a város melletti községben egy eldugott helyen, így nem tudunk olyan gyakran találkozni csak suliban. Mostanában összehaverkodott pár gyerekkel és engemet is hívott, hogy lógjak velük, megmondtam, hogy majd párszor megtörténhet, de eddig még nem mentem el. Viszont mást nem hallok tőle, csak azt, hogy ő milyen jól érezte magát azokkal és menjek én is. Sokszor felhívtam magamhoz, de bszott lejönni, végig hülyített, hogy mindjárt elindul és lejárt a nap és sehol semmi. A végső döféseket akkor adta, mikor már suli után mikor kitudtunk volna menni együtt, lelépett. Meg ma is felkavart, hogy a felléptem a face-re egy kicsit (napi 2x végigpörgetem a hírfolyamot) és mi tárul elém? Hogy ő milyen jól elvan velük és képet is tölt fel magukról. A múlthéten is dettó. Ő ritkán szokott fb-zni, de ha fellép máris felnyom egy képet magukról? Elmondása szerint legjobb és legmegbízhatóbb barátja, nem is, testvére vagyok. Én nem értem, velem sosem rakott fel képet, ami fent van közös egymásról, azt is én tettem fel. Ti mit gondoltok?

2016. febr. 1. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem a legjobb barátaimmal vannak fent képek :D

Egyszerű, én nem vagyok ilyen fotózós típus és a legjobb barátaim sem.

Más ismerősökkel van több képem, mert ők imádnak fotózni és felrakják.

Ettől nem lesz rosszabb a barátságotok.

És ne legyél féltékeny. Azért mert te nem tudsz vele gyakran találkozni, ő még találkozhat másokkal.

2016. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az amúgy lemaradt, hogy lehet az a véglet is, hogy én vagyok a rossz barát. Hát lehet azért mert én zárkózottabb típus vagyok, és rajta kívül nem szoktam másokkal kimenni, ezért jogtalanul elvárom tőle is, de nem tehetem. Viszont arról sem tehetek, hogy rosszul esik nekem, úgy érzem ez idővel meg fogja rontani a barátságunkat. A három legjobb barátom mind extrovertált típusúak. Ezért vagyok felhergelt és féltékeny mikor látom, hogy de jól el van nélkülem, másokkal.

Mi amúgy ilyen fotózós típusúak vagyunk, mindig szoktunk ha elmegyünk valahová.

2016. febr. 1. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy az extrovertáltsága miatt örül, de hogy hasonló típusú emberekre talált. Valószínűleg igényli a pörgést és most ebben erzi jól magát.

Ha tényleg olyan jó barátok vagytok vissza fog térni hozzád, de gondolom neked sem lesz kellemes érzés amikor megtudod h azért ment vissza mert összekapott a többivel...és te maradtál.

Nem ijesztgetés. Saját élmény

2016. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor előfordult ez, hogy nem volt már kivel legyen és esős/viharos időben is volt képes akkor feljönni hozzám. Máskor mikor egyedül vagyok itthon és tiszta jó idő van, akkor meg képtelen. És akárhányszor felhánytam és megmondtam neki, csak nézett maga elé és beismerte, hogy hibázott, bocsánatot kért, vagy mondott egy okot. Már elég régóta jól ismerjük egymást, nagyon sokat tudunk egymásról és úgy érzem, nem nagyon lehet ilyen piti ügyeken összeveszni vele. Ő mindig próbál kizökkenteni ebből a magányos, zárkózott életvitelemből, úgy hogy társaságba hív.
2016. febr. 1. 21:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy talán én nem érdemlek meg ilyen barátot? Nem passzolnánk mégsem egymáshoz?
2016. febr. 1. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem meg ha elhívott akkor elmehetnél. Vagy nem akarsz azokkal a tagokkal lógni? netán vmiféle féltékenység érzésed van? nem akarok "vészmadaraskodni" de ha kezdesz zárkódni feléjük, akkor téged lehet el fog felejteni és az uj haverjaival fog lenniés nem veled.

sztem mindenkép menj el velük, ha rossz a társaság akkor majd nem mész és kész.

2016. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!