Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismet valaki olyan weboldalt,...

Ismet valaki olyan weboldalt, ahol könnyedén lehet ismerkedni/baratkozni/barati tarsasagot kialakitani?

Figyelt kérdés

Pár honapja koltoztem fel Bp-re es nagyon egyedül érzem magam. Szeretnék korombeliekkel (21,22,23,24..) barátkozni/ismerkedni, akikkel munka után betudok ülni valahová beszelgetni, vagy hétvégente eljarni bulizni.. nagyon egydül érzem magam, ezert szeretnék új embereket megismerni és ebben kérném a segitsegeteket, h esetleg letezik e olyan web oldal, ahol ez könnyedén megvalósítható.

Ui:face kizarva, már probaltam különböző csajos csoportokba beszelgetni a lanyokkal, de ha az adott témát kibeszeltuk, utána egyikuk sem tulsagosan kommunikativ.

L/22



2016. febr. 9. 00:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező és #3-ka,elvileg kaptok,kaptatok egy meghívót,linket,ha már ilyen bizalmatlanok voltatok velem:D

Gyertek fel:)

2016. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küld el azt a linket légy szi!
2016. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia, én Pesti vagyok, és szívesen benne lennék ilyen programokban, ha gondolod írj. :)

20/L

2016. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Komolyan, aki facebookon képtelen ismerkedni, az máshol is az lesz... Esetleg arra nem gondoltál, hogy elmész szórakozni és beszédbe elegyedsz emberekkel? Esetleg munkahelyeden, iskoládban?... De face a legegyszerűbb... Millió csoport van millió érdeklődési körre lebontva, nekem valahogy mindig sikerül társaságot találnom.
2016. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%

10#, 14#.

Nehéz megfogalmaznom mit is érzek, agyatlanságotokkal és tudatlanságotokkal kapcsolatban.

SZERINTETEK FB EGY ISMERKEDŐS OLDAL????????? ENNYIRE FOGYATÉK???????????

Kapcsolataid fenntartására szolgáló oldalon ti random emberekre írtok rá????

2016. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Kérdező, sikerült azóta barátokat találnod?

Hogy érzed magad Budapesten? :)

2016. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia én is pesti vagyok nekem is irhatsz:)23/f
2017. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!