Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy megy ez a Facebook...

Hogy megy ez a Facebook lájkolgatás?

Figyelt kérdés
Példa, hogy van egy lány aki nem a legszebb, agyilag hátra maradott mégis 300 lájkos képei vannak. Van egy másik aki gyönyörű, okos és nem én vagyok a vak higgyétek el mégis 100 lájk alatt van. Szóval min múlik?
2016. febr. 12. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A szociális kompetenciát beleszámoltad?
2016. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden csak a népszerűségen múlik már?
2016. febr. 12. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy mennyi lájk van rajta? :D

Az miért fontos?

Amúgy igen azért van ,mert a ribik fölhívják magukra a figyelmet és a 10 ezer emberből aki látja belájkolja tegyük föl 300. Míg az értelmeset látják 200-an és belájkolja 100.

Kicsit mások az arányok ,mert az nincs megadva ,hogy hány ember látja és szerintem aki mutogatja magát azt több ember látja ,mint azt aki ,csak tényleg az ismerősöknek rakja ki a képet.

2016. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan csoport van már, ahova csak berakja a profilját/képét és megkéri hogy jelöljék/lájkolják, meg amúgy is tök mindegy kinek mennyi van, semmit nem számít.
2016. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Népszerűségen múlik ez.


De nekem van olyan profil képem ami 50 lájkos van amelyik 65. De van 20 lájkos is :D Amúgy k--a lecarom. Mondjuk b 2-3 havonta szoktam újat rakni.

2016. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!