Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lettem szomorú attól a...

Miért lettem szomorú attól a hírtől hogy újabb barátom van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Örülnöm kéne neki, hisz az egyik legjobb barátom :D ő is a mi "kis" családunk része( ez kb. 14-5 ember) örülök is am. nekik..de szar mármint értitek..én még mindig egyedül vagyok míg ő (akire senki sem számított) már neki is van barátnője...14 emberből csak én illetve rajtam kívül 4-en vagyunk szinglik...lehet nem kéne hogy fájjon de ez így olyan...szar érzés...de nem vagyok rá irigy vagy ilyesmi..csak szomorú, mert úgyérzem az én életemben ez sohasem következik be..és nagyon kilátástalan vagyok...na mind1..a lényeg veletek volt már ilyen?

2016. febr. 13. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Magad megválaszoltad a kérdésed. Persze, hogy volt, most is az van, de nem irigységgel tekintek rájuk
2016. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze, hogy volt már ilyen velem is, és szerintem elég sok ember átérzi a problémád. A lényeg, hogy tényleg próbálj meg őszintén örülni a boldogságának, és várj kitartóan még megjelenik a "nagy Ő". Kitartást! :)
2016. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!