Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem is lehet igazán baráti...

Nem is lehet igazán baráti kapcsolatnak nevezni, amiben jelenleg vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából azt vettem észre ,ha barátaimmal hármasban vagyunk,ők csak egymásra koncentrálnak én teljesen ki vagyok rekesztve,kérdeznek vmit vagy én kérdezek,mondok vmit utána megy minden a régi kerékvágásban.
2016. febr. 17. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelezd nekik, hogy ez zavar, ha változtatnak akkor a barátaid ha nem akkor meg javaslom keress más embereket. Sőt inkább csak egy embert mert akkor nem áll fent annak a veszélye sem, hogy ők is kirekesztenének. Az embernek csak egy olyan barátra van szüksége akivel mindent megbeszélhet és ő is elmond neked mindent, mert ha több ilyen ember van még annak a veszélye is fent áll hogy egymás közt beszélik ki a te életedet mivel az emberek már csak ilyen aljas lények.
2016. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!