Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy a barataim...

Miert van az hogy a barataim nem keresnek csak ha en keresem őket?

Figyelt kérdés

Ha nem vetem fel a találkozó ötletet, maguktol nem mondanak sőt maguktól csak akkor keresnek ha unatkoznak vagy nincs mas akivel elmehessenek

Tényleg ennyire borzasztó társaság lennék hogy mindenki akivel megertem magam es jol kijovunk annak csak masodhegedus vagyok?

Egyik 2 baratnomet is bemutattam egymásnak aztán mar azon az estén csak egymassal foglalkoztak engem meg kizartak a csapatbol szinte

Masik barátnőm is csak akkor talalkozott velem folyamatosan amikor a aaz egyik legjobb barátnőjével osszevesztek

Pedig en segítek mindenkinek ha bajba van, meghallgatom őket, lehet velem bulizni koncertre menni mindenhova



2016. febr. 18. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

én is szoktam így érezni, de erre csak egy megoldás van. ne várd meg, hogy ők hívjanak, hívd őket te, szervezz te programokat velük. ne azon agyalj, hogy ők miért nem teszik. sokkal jobb programokat csinálni és élvezni őket, mint azon agyalni, hogy ők miért nem keresnek.

ráadásul, miközben te azt várod, hogy ők hívjanak, ők keressenek, ők szervezzenek programokat, nekik ez vagy fel sem tűnik a többi dolguk miatt, vagy ők is pont azon agyalnak, hogy miért kell mindig nekik keresniük téged, miért nem jelentkezel te magadtól soha - nem azt mondom, hogy így van, hanem hogy lehet, hogy ők is pont ezt gondolják rólad. az emberi agy különös dolgokra képes. például ugyanazt a helyzetet két ellentétes nézőpontból teljesen máshogyan látni és értelmezni.


lehet, hogy nekik kevesebb idejük van, mindig van valami tennivaló, vagy csak máshogy csoportosítják a dolgokat és ezért neked jobban feltűnik, hogy elhanyagolnak. vagy több barátra, vagy több programra van szükséged, hogy kevésbé tűnjön fel, hogy mások elhanyagolnak. esetleg megbeszélni velük, hátha ez segít - bár lehet, hogy csak sértődés lesz belőle...

2016. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2016. febr. 18. 14:06
 3/4 anonim válasza:
53%
Mert nem tartanak téged barátnak.
2016. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen barát nem létezik. Ergo neked nincsenek. Így tárgytalanná vált kérdésed.
2016. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!