Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha eltávolodik a...

Mit tegyek, ha eltávolodik a barátom tőlem?

Figyelt kérdés
18 éves fiúk vagyunk, osztálytársak. 4 éve vagyunk legjobb barátok, de egy ideje úgy érzem hogy kezdünk eltávolodni egymástól. a másik srác szeret bulizni, én nem. neki lett egy bulis baráti köre, hétvégente azokkal van újabban. Én nem megyek velük, az kizárt. eddig hétköznapokon még elvoltunk, de most már suli után is találkozgat velük, engem kezd lekoptatni. én nem megyek velük megmondtam az elején, ne is hívjanak. alkoholt nem ittam még, nem is fogok, nem szeretek bulizni. mit tudnék mégis csinálni?
2016. febr. 20. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az alkohol bár káros, mértékkel ritkán fogyasztható. Azaz nem szükséges ez a merev kiállás az mellett hogy nem fogyasztasz. Újévkor egyet lehet pezsgőzni, vagy jeles alkalmakkor.


Értékelendő, hogy nem szeretnél folyton bulizni, viszont alkohol nélkül is lehet jól szórakozni egy buliban. Ha ezek ellenére sem akarsz elmenni, még a barátod kedvéért se, hogy legalább kipróbáld akkor beszéld át a barátoddal a dolgokat.


Mond el neki, hogy több időt szeretnél vele tölteni. Próbálj szervezni több közös programot.


Sok sikert!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszát! Megpróbálok beszélni vele, de szórakozóhelyre még sem szeretnék menni,
2016. febr. 20. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismered őket és buli személyre szabott. Mindenkinek más bulizás.

van akinek hányni részegségtől, van akinek zene hallgatás, van akinek egy kiadós beszélgetés.

Menny és ne igyál... Mi olyan nehéz. Én sem egyszer csináltam már ezt. utoljára... Nem is tudom hány éve voltam részeg.. talán 4.

Beszéld meg vele e dolgot bárhogy is döntesz jövőddel kapcsolatban. Ha ennyire passzoltok egymáshoz, lehet ő haverjaival is jól kijönnél. Bulikban nem alkoholnak van fő szerepe.. érted. :D

2016. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!