Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem a kisugárzásom. Van...

Nem értem a kisugárzásom. Van ilyen vagy csak én hiszem: Meg vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok.

Nem sok ismerősöm van de akik a barátuknak mondanak egy valamiben hasonlítanak.

Több ezres vagy akár tízezres az ismeretségi köre.

Tavaj óta megismert 3 emberből 3-ra igaz.

Természetesen a 3 ember nem ismeri egymást.

Olyan emberekről van szó akik csak az én társaságom keresik úgy hogy tapasztaltan több ezres rajongótábora van. Az egyikük a plébánián és a polgármesteri hivatalban dolgozik, a másik író most jelenik meg a könyve, a harmadik egy nagyvállalkozó több mint 2000 üzlettel van szerződésben! Tehát nem kis emberek. Én egy utolsó rokkantnyugdíjas szellemi fogyatékos senki vagyok nem túlzok. És csak az én társaságom keresik semmi hasznot nem hozva nekik. Még azt sem mondhatnám hogy szánalmat éreznek irántam mert nem úgy viselkedek, nem vagyok vicces, sem az a nagy beszédes.

De az a kérdés a következőre: Van e ilyen vagy csak én hiszem?

Csak fiúk keresik a társaságom és véletlen sem botlanék egy hölgy társaságába!

Pedig nagy emberekkel találkozom.

_________________________

Tehát meg vagyok átkozva, hogy hölgyeket nem találok?

_________________________

Miért nem valami utolsó hozzám hasonló unalmas emberrel találkozom?



2016. febr. 21. 03:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára a nyelvtan a közös témátok.
2016. febr. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bandi6891 ***** válasza:
41%
Mivel hatalmasabb férfiakról van szó,valamiért kellesz nekik,valami van neked amit kihasználhatnak,semmiképp nem látom esélyét hogy emberi jó érzés vagy önzetlenség hajtja őket.Vagy pedig álmodtál,esetleg kamu kérdés.
2016. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem feltetlen kisugarzas.

Ismernem kene e emberek szemelyiseget s tiedet megallapitashoz.

De egyertelmuen nem atok.

Egyszeruen nem talalkozol olyan nokkel akiket ennyire vonz kisugarzasod / szemelyiseged.

2016. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"Én egy utolsó rokkantnyugdíjas szellemi fogyatékos senki vagyok nem túlzok." - Ha így vélekedsz magadról, akkor azt megérzik a csajok, és nem fognak közeledni feléd. Érdemes lenne egy kicsit önismerettel foglalkoznod, hogy felmérd, mitől érzed magad így, és mit tudnál tenni azért, hogy jobb véleménnyel legyél magadról.

26L

2016. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek nem léteznek: átok, bűbáj, varázslat, természetfeletti lények és a többi.


Úgyhogy egyértelműen nincs ilyen mesei elem rajtad. Egyszerűen rossz a hozzáállásod, fogyatékos senkinek tartod magad, ezt viszont megérzi mindenki és nem fog hozzád odamenni egy ellenkező nemű emberi lény ismerkedés céljából.


Változtass a hozzáállásodon!!

2016. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1 nem állsz messze az igazságtól.

#2 1. nem kamu kérdés inkább kétségbe esett kérdés.

Ha kell nekik tőlem valami az a tudásom=intellektualításom lehet!

#3 Teljesen igazat adok neked! Nem találkozom nőkkel.

Évente ha egy +/-10 év korkülönbségű korombeli nővel találkozom, így ellenemű társaság hiány nem fejlődött ki a szochiológiai készségem és az alapvető kommunikációs készségem.

#4 Kedves 26L nem híresztelem csak akinél látom hogy megérdemli hogy ilyen személyességű kapcsolatba legyek vele, viszont a kérdés teljes értelmezési lehetőségéért teljes őszinteséggel írtam le jelenlegi helyzetemet a teljes körű elemzés, és helyes válasz reményében.

#5 Ismertetnem kellett jelenlegi szociális helyzetem a teljes körű valós válasz reményében. Amennyiben azt hazudom hogy polgármester vagyok nyílván célzott ok lett volna a társadalmi rétegem mint érdekbarátsági ok és ellenszenv az alacsonyabb társadalmi rétegek felé!

___________________

Összeségében:

Nyílván bennem keresendő annak oka amiért ilyen események sorozata vagy semlegessége ér engem.

A változtatáshoz felajánlott összes lehetőség megvalósításán dolgozom jelenleg ütemszerűen és sikertelenül. A sikertelenség problémája nem benem, hanem környezetemben keresendő! Nyomós okom van ezt kijelenteni. Köszönöm a tájékoztatást és hozzászólást, a kérdésemre elfogadtam a válaszokat.

2016. febr. 22. 01:50
 7/7 anonim ***** válasza:

A művelt emberek szeretik azt, akinek vág az esze. A kettő ugyanis nem feltétlenül jár karöltve. Egy gyors észjárású pasi el tudja kápráztatni az egyébként nála magasabban kvalifikált egyéneket is.

Ami a nőket illeti, valószínűleg nem értesz a nyelvükön. Nem ismered a gondolkodásukat, lelkivilágukat. Férfiésszel próbálsz közelíteni hozzájuk, ez pedig ritkán vezet eredményre.

2016. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!