Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok valami tanácsot? Sírok.

Adnátok valami tanácsot? Sírok.

Figyelt kérdés
Tehát. 8.os vagyok. Az Ady Endre Gimnáziumba szeretnék menni. A barátnőm is azt jelölte elsőnek és készült a szóbelire mert hogy összeszámolta a pontjait és elérte a ponthatárt amitől behívják.. Ma rakták fel hoyg ki mikor szóbelizik és.... Hát.... Az ő neve nimcs ott... Vagyis nem hívták be. Engem és mindenkit aki az osztályból megjelölte behívtak csak őt nem... :( Amikor végigolvastam a névsort és nem találtam a nevét egyből kitört belőlem a sírás, hogy mennyit készült és ha megtudja h nem hivják be ( nem tudom látta e már a nevsort, de nem mondom el neki egyenlőre) akkor teljesen összezuhan. Nagyon sajnálom szegényt.. :( Szerintetek mondjam el neki most vagy már tudja és most ő is sír??? .... :( Nemtudoooooommmmm...... Segítsetek..

2016. febr. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Mire elkezditek sulit, rég világháború lesz.

Ne aggódjatok. Főleg ilyen álproblémák miatt ne.

2016. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Finoman célozz rá egy beszélgetésben...
2016. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell szóbahozni... ha ő akar róla beszélni, beszéljetek, ha nem nem... a jó barátságot ettől függetlenül meg lehet tartani... az általánosos cimboráimmal mai napig összejárok meccsetnézni, vagy bulizni elmegyek velük is, pedig gimibe sem egy helyre jártunk, és egyetemre is más-más helyekre járunk...nem szükségszerű, hogy elromoljon a barátság :) persze nyilván kevesebbet lesztek együtt :( de biztos ki fogsz tudni te is és ő is az új iskoláitokban jó barátságokat alakítani.
2016. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem azért sírok mert együtt akartunk gimibe járni, hanem mert a nbarátnőmnek is nagyon tetszett a suli a nyiltnapon. Különben nem is zavarna hogy nem egy sulba járnánk. Pesrsze azért jó lenne.
2016. febr. 24. 19:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket.
2016. febr. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!