Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tesz egy ilyet egy barát?

Tesz egy ilyet egy barát?

Figyelt kérdés
Szavakban hiteget, érzelmileg nulla. Amikor a vígaszára vágyok, hátba döf. Amikor megkérdezi hogy van az egészségem, elmondom neki, de látom hidegen hagyja. Sőt lerí róla, hogy valójában nem is érdekli, mi van velem, csak meghallgat, hümmög azt ennyi. Egyáltaán mi a szösznek kérdezi meg, ha nem is érdekli? MIért dumál csak arról, hogy segítene nekem, de a valóságban semmit sem tesz ezért? Csak okoskodik, osztogatja az észt az embereknek, és csodálkozik, hogy kerülik a társaságát. Én is ezen gondolkodom, hogy elkerülöm őt. Barát az ilyen? Úgy gondolom megszakítom vele a kapcsolatot. Ti mit tennétek, ha a helyemben lennétek? Egyáltalán létezik még e földön igaz barátság? Hogy találhatok rá egy igaz barátra?

2016. febr. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad le, hogy mi történt, így nem tudom.

Megkérdezi, hogy vagy. Oké. Te úgy érzed, hogy nem érdekli a válasz. De ezt lehet, hogy csak te képzeled be. Tanácsokat osztogat. Ebben sincs semmi rossz. Nyilván gondolja, hogy azért mondod el neki a problémádat, mert érdekel a véleménye.

Felajánlja a segítségét. Ez is okés. Hogy utána nem történik semmi az nem biztos, hogy az ő hibája. Szólsz neki konkrétan, hogy akkor most ebbe kéne segítség. Vagy csak várod, hogy ő jelentkezzen.

Nekem te nagyon sértődöttnek tűnsz, aki mindent sötéten lát és nem reálisan.

2016. febr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság, nem is értem miért erőlteted a dolgot. Igen, létezik igaz barátság, de nehéz rátalálni.
2016. febr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, nőneműek vagytok...,
2016. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!