Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom már mit kezdjek...

Nem tudom már mit kezdjek magammal, elegem van magamból! Mit csinálhatnék? 21/L

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki félreértené, nem bekattant kis tini vagyok aki unja az életét! Először is egyetemista vagyok, egyedül élek kollégiumban, önellátó vagyok, anya meghalt 7 éves koromban, apától elvettek 5 éve. Ennek ellenére nagyon optimista vagyok, és humoros. Az a problémám, hogy úgy veszem észre nem értékelnek, inkább tekintenek úgy rám mint egy kis viccelődő gyerekes lányra, és ez zavar. Nem szeretem h sz*rba se vesznek, mintha levegő lennék néha. Nem tudom mit tehetnék. Barátaim nincsenek. Mit tehetnék?
2016. márc. 1. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Megértelek Téged, sokszor szoktam én is ilyet érezni. Ennek ellenére ne légy erőszakos, mert akkor átesel a ló túlsó oldalára. Ne foglalkozz azzal, aki nem vesz téged komolyan, viselkedj továbbra is határozottan és felnőttesen, és akkor idővel majd úgy is fognak kezelni.
2016. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen az, hogy mit gondolnak mások rólad. Ez a boldogság első alapvető szabálya.
2016. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy kötelet, keress egy alkalmas fát, akaszd fel a kötelet, és kezdj el hintázni.
2016. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Élj az értékeid, elveid alapján, légy nyitott,fogsz találni olyan arcokat, akikkel hasonló az érdeklődési körötök, meglátják benned az értékeid, mert vannak,ez biztos :)
2016. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, annyira jól esett ez a sok kedves válasz! köszönöm Nektek! :)
2016. márc. 1. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, ki tekint rád így?
2016. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van benned mit értékelni?

mármint oké viccelődsz, meg humoros vagy, DE mellette van olyan dolog ami miatt többnek tekinthetnének?

Tehát jó eredményeid vannak? Vagy valamiben jó vagy?

Ha emberi kapcsolatokat akarsz kialakítani akkor kell valami közös pont ami összeköt...


Nekem pl a legjobb barátom teljesen különbözik tőlem...ég és föld, tűz és víz vagyunk, de mégis tök jól kijövünk...

Kell egy közös pont ami összeköt.


Ha meg csak az zavar, hogy így tekintenek rád akkor ne ezt az oldalad mutasd! Mármint lehetsz humoros, de ne csak ennyit mutass...


23F

2016. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kezdjél el kevesebbet viccelni.mit számit az ,ha idegenek sz arba sem vesznek?miért is kéne foglalkozzanak veled? egy idegent nem kezd el az ember pátyolgatni.
2016. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!