Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnék magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálhatnék magamból díszb*zit?

Figyelt kérdés
17 vagyok, próbáltam normális lenni, igényesen öltözködtem, próbáltam uriember modjára viselkedni, de ezzel kb semmire nem mentem a csajoknál. Egyre jobban néztem, hogy szinte az összes rózsaszíncipős partymajomért odavan az összes lány.Én is ilyenné szeretnék válni. Hogy kezdjek hozzá?
2011. júl. 21. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elég könnyen feladtad, lehet tényleg díszb.zinak kéne menned
2011. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a helyemben lelőném magam, mert sose lennék ilyen partyg*ci.

keress egy olyan lányt, aki nem az ilyen nyomorultakra bukik, mert azok később nem fogják sokra vinni az életben :) Nem könnyű megtalálni, de hidd el annál boldogabb leszel majd az életben

2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 compactegon ***** válasza:
mit vársz 17 évesen?!?! inkább feladod az egyéniséged? hát te tudod...
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vegyél új ruhákat és kész.
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy partigyökér legyél! Maradj ami voltál. Itt a csajokkal volt a probléma. Egy "normális" lány nem a rózsaszín, zselézett, gyökeret díjazza, hanem a normális, (ahogy te mondtad) úriember stílusú srácokat. Rossz helyen kerestél.

Még 1x mondom, nehogy megváltozz olyanra, mert még 1 szeméttel több lenne a világon.

2011. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd... Lehet hogy most a sok hülye pi*a arra hajt,de hidd el huszonévesen már ezeket kifogják röhögni(énis röhögök) mindig vannak "rendes lányok"(mint én) akik ezekre rá se bírnak nézni...azok a neked valók. és később is elmondhatod hogy megőrizted az egyéniségedet, normális fiú maradtál! Én mindig olyanra vágytam mint ahogy elmondtad, amilyen vagy:)
2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
figyu nem kell diszb.zinak lenned ahhoz h csjozhass inkább öltözködj lazán vegyél 1 converse cipőt ne rozsaszint inkább szürkét vagy barnát vegyél fel farmert farmerkabátot és laza esetleg márkás polokat 1-2 hét és lesz csajod
2011. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, 17 és rühellem az ilyen díszb*zikat. Én szóba se állok velük :D
2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak rózsaszín cipőt meg olyan partys cuccokat, mint amiket a díszb*zikon látsz...De sztem erre nem lett volna olyan nehéz rájönni -.-' Meg járjál partykra...
2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia! Nem mind azokért a "pasikért" vannak oda. Köztük én sem. Jó helyen kell keresni. Na meg aki olyan party köcsögre bukik, nem lehet valami normális ember.

Szerintem légy önmagad. Mindent tégy úgy ahogy neked jól esik, na hagyd hogy bármi meghatározzon.

Ne legyél te is olyan mint azok. Nem érné meg. De te tudod, a te döntésed. Remélem jól választasz.

15/L

2011. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!