Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő a barátom, vagy szerelmes...

Ő a barátom, vagy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem, de csak mostanában törtek elő bizonyos érzések, pl féltékenység. Egész álló nap rá gondolok, és a héten csak azt várom, hogy találkozhassak vele. Lelkileg nagyon vonz, de külsőleg nem jön be. Van barátnője, ez is visszatart attól, hogy őszintén beszéljek vele erről. Azt érzem ő is vonzódik hozzám, de nem tudom hogy csak testileg tetszem neki, vagy lelkileg is. Félek a visszautasítástól, meg hát nem akarok belekontárkodni a kapcsolatába.


Tartsak tőle távolságot, vagy élvezzem a társaságát amíg tehetem(pl amíg bírok magammal a közelében)? Ti mit tennétek a helyemben?



2016. márc. 1. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, hát, szerintem , ha a barátnőjével akar lenni, akkor hagyjad. Hogyha jobban szeret téged, mint őt, majd szakít vele. De lehet, hogy nem, nem tudom.
2016. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De amíg nem tudja, hogy vonzódom hozzá, persze, hogy nem hagyja ott a barátnőjét.
2016. márc. 1. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

az ilyen helyzet mindig nehéz és kellemetlen. ráadásul mi van, ha nem is viszonozza?

na meg az sem túl jó, ha csak úgy el tudod hódítani a barátnőjétől. honnan tudod, hogy hozzád hűségesebb lesz majd és nem fog később ugyanígy lecserélni?


viszont távolságot tartani és továbblépni sem könnyű. főleg, ha rendszeresen találkoztok közben.


nézd meg ezt a kérdést is, tanulságos lehet...

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__7..

2016. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Van barátnője, ez is visszatart attól, hogy őszintén beszéljek vele"

Ebben nincs logika.

Ez nem kontárkodás. Ha szerelmes barátnőjébe, valószínűleg visszautasítás lesz, de minden jobb 1 helyzetben való szenvedésnél.

Én elmondanám, nagyon szeretem s lehet már jobban mint szimpla barátot, s természetesen folyamatosan vele lennék amikor tudnék.

2016. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!