Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A volt barátnőm utál, de...

A volt barátnőm utál, de mégis utánoz! (? )

Figyelt kérdés
az alap dolgok h ugyanazokat szereti, hallgatja, hordja és ugyanazokkal barátkozik mint én mindig megvoltak de amióta összevesztünk mindent amit lát rajtam vagy rólam a neten lemásol egy az egyben. próbál ugyanúgy beszélni mint én, ha engem épp érdekel valami az őt is (pl kondi, bulizás, művészetek és ezeket napokkal vagy hetekkel utánam kezdte el, előtte soha), ha egy közös barátnőtől meghallja h be akarom festeni a hajam vagy kutyát akarok hirtelen ő is, van amit meg is csinál előttem mert tudja h én meg akarom. ha ezt vki felhozza neki tagadja de úgy hazudik mintha tényleg nem venné észre magán pedig direkt csinálja. még a szülei is észrevették mert ugye elég közeli barátnők voltunk de nekik is eljátssza h nem. ez ilyenkor mit jelent?

2016. márc. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak "volt" barátnőd, akkor miért foglalkozol vele?
2016. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
leginkább mások szólnak nekem azokról amiket csinál és érdekel mit akar ezzel elérni
2016. márc. 2. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Felnéz rád.
2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem akarja bevallani magának, sem senkinek, hogy felnéz rád, jobbnak tart, tetszik a stílusod neki. Majd kinövi.
2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!