Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gyerekeknek jó lenne, mi...

A gyerekeknek jó lenne, mi anyukák is örülnénk, de a férjeink nem jönnek ki jól, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozunk, mert messze élnek. Felhívott barátnőm, hogy tudnak jönni, de csak úgy ha itt alhatnak. Férjem nem akarja, mert a másik oldali apa sokat iszik és nem bírja. Mit mondjak nekik? Az igazat mégsem mondhatom...
2016. márc. 3. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Ne igyatok alkoholt és akkor azt az egy napot kibírja a férjed a kedvetekért.
2016. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem a férjem iszik. Antialkoholista. A másik férfi iszik és hoz magával inni, kocsijukban van mindig. Ő nem bír ki egy napot sem, issza mint más a vizet.
2016. márc. 3. 12:57
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

És? Nekem sosincs bajom azzal, ha a másik iszik, csak fogadja el, hogy én meg nem. Egyszer vagy kétszer megkérdezheti, hogy kérek-e, de ha a válasz nem, akkor hagyjon békén.

Szerintem kibírhatná a férjed..

2016. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Férjedet küldd el kikapcsolódni (haverokkal valahová, szüleihez látogatóba, mit tudom én) és a másik anyukának is mondd meg, hogy gyerekkel jöjjön, és legyen csajbuli (+persze gyerek :) ).
2016. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

1. vagyok.

Értem hogy a másik apuka iszik, de most egy napot kibírhat a férjed a te kedvedért vele.

2016. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utálja az alkoholt, a részegeket pláne, de most fő indoka a két kicsi gyerekünk(születésük óta még nem találkoztunk, ikrek, 9 hósak). Nem akar ilyen embert a közelükben, azt mondja.
2016. márc. 3. 13:02
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem 1 estét simán kibír a férjed... és én azt gondolom, azért azt is meg lehetne beszélni, hogy jöjjenek, jól érzitek magatokat, de nincs ivás, mert nem szeretnétek, ha ilyet látnának a gyerekek. (be lehet ezt úgy is vezetni, hogy megkérdezed előre, hogy milyen üdítőből raktározzatok be, mert hogy nálatok ez így alakult, hogy ez tabu a családban)

Vagy elfogadják, vagy nem.

2016. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
óóó, közben látom, 9 hónapos gyerekek mellett meg pláne nem kell piálni. ha ennyit nem bír ki a vendég, akkor tényleg inkább ne jöjjön.
2016. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

"nem akar ilyen embert mellettük".. miért, menthetetlenül alkoholisták lesznek mert 9 hónapos korukban egy légtérben voltak egy emberrel aki sokat iszik?.. :O..

Szerintem a férjed túlreagálja kicsit, egy éjszakát kibírhatna a kedvetekért. Ha semmiképp nem megy, akkor az is jó amit a 4-es ír.

2016. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
megértem a férjed, én se bírnék elviselni egy ilyen embert. szerintem nyugodtan megmondhatod az igazat, hogy nem szeretnéd ha a gyerekeid egy alkoholista közelében lennének.
2016. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!