Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a megsértődése?

Jogos a megsértődése?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm kapott egy alkalmi melót,hogy holnap takarítania kell Pesten egy nagy lakást amiért jó pénzt kap.


Rám ír,hogy nem mennék-e vele,ne legyen egyedül,mert rákérdezett vihet magával segítőt.Persze pénzben nem kap többet el kéne osztani,nekem nem kéne,nem a pénz miatt mennék ha mennék.


Mondtam nincs kedvem menni,mert most jó ez a pár nap pihi,hogy nem kellett melóznom,korán kelnem,mert 29.én szűnt meg a szerződésem.

Szombaton így is korán kelek és megyek próbanapra ha megfelelek már hétfőtől kezdek.

Mellesleg utálok takarítani.Itthon is muszájból vagy unalomból csinálom meg.


Ő már jó pár hónapja nem dolgozik,leginkább házi munkát csinált és segített anyujának.


Azóta ráírtam,meg más miatt rá kellett írnom,de csak egy "OK"-ot írt. Meg úgy volt most este találkozunk.


2016. márc. 3. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Le van szarva, keressk egy normális nőt.
2016. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha így értelmesen megindokoltad hogy miért nem szeretnél menni, akkor csak hisztizik. Ha csak annyit írtál hogy kösz nem, akkor az nem valami udvarias.
2016. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így leírtam neki,hogy "Ne haragudj, nincs kedvem menni,örülök,hogy van egy pár nap szabadnapom úgymond,mivel hétfőn dolgoztam utoljára.Jó egy kicsit tovább aludni.Szombaton korán kelek megyek próbanapra ha megfelelek már kezdek hétfőtől.

Tudod,ismersz,nem szeretek takarítani amúgy sem.

Majd ha haza jöttél akkor találkozunk. Szombat este meg megyünk bulizni,iszogatunk"


5 perce beszéltem vele, hogy segítsek megnézni neki a pontos útvonalat,normális volt,beszéltünk rendesen.. de kb délutántól mostanáig mi volt ez. Hisztifélére tippelek. Ilyenből még nem volt félre értésünk vagy sértődés.

2016. márc. 3. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már beleélte magát hogy csak a fele munkát kell megcsinálnia aztán most nyavalyog.
2016. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet előbb akart szabadulni,mostani beszélgetésben mondta nincs kedve menni,de nem akarja vissza mondani.Így elmegy.
2016. márc. 3. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Így járt, ha vállalt valamit egyedül akkor ne akarja másra sózni.
2016. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!