Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most szerintetek baj, hogy...

Most szerintetek baj, hogy megkérdeztem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az egyik barátnőm (A) és én egy hónapban születtünk, pár nap különbséggel. Egy másik barátnőm(B) csinált egy csoportot neten, amiben leírta, hogy mit szólnánk hozzá, ha a barátnőmnek (A) csinálnánk egy meglepi bulit. Én meg írtam arra, hogy akár az enyémmel is egybeköthetnénk, de gyorsan ki is javítottam, hogy ne, mégse, szóljon ez a nap csak a barátnőmről(A). Most kicsit úgy érzem, hogy nagy dobra vertem azt, hogy nekem is születésnapom lesz..De nem akartam önző lenni, egyszerűen csak ez jutott eszembe, nem azért, hogy engem is ünnepeljenek, hanem azért, mert tök jó buli,hogy majdnem egy napon születtünk, ugyanakkor...Most ez nagyon önimádás? Nagyon lelkiismeret-furdalásom van. Kérlek, csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm
2016. márc. 8. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs.Simán lehetne egyben :) Nem vagy egoista,természetes,hogy eszedbe jutott.
2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!