Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnatok, ha ilyen...

Ti mit gondolnatok, ha ilyen baratnotok lenne? 23L

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni, hogy pofatlan, vagy csak bunko. 1x hivtam buliba es mondtam, hogy aludhat nalam.

Utana megint hivtam buliba, de meg se emlitettem, hogy aludjon nalam, o mondta, hogy nalam alszik. Buli elott jott keszulodni, de ugy, hogy semmi sminket nem hozott maganak. Mire eszrevettem a szempillaspiralomat hasznalta, utana a pirosito ecsetemet. Kerdes nelkul.

Az utom bevagja nekem, hogy kellett volna valami piat venni buli elott, mondtam is neki, hogy multkor en vettem(akkor azt mondts ugyanis, hogy fizet bele, azota se adott 1 ftot se bele), elmentem enni reggel, jott o is es kepes volt egesz nap nem enni, ha en nem adok neki kajat. Azonkivul soha nem vesz semmit, ha meg kell kinaljon minket. Sokszor volt, hogy vettem pilotat, chipset es szegyelltem nem mrgkinalni, de o soha nem kinalt meg meg semmivel


2016. márc. 12. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pofatlan ES bunko IS.
2016. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást?
2016. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mért hagyod hogy kihasználjon?

Tudsz neki "nemet" mondani?

2016. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, nem vagy tisztában a barátság szó jelentésével (és túl jóindulatúan használod).

Ő inkább egy parazita, mint kutyán a bolha vagy kullancs: csak kivesz a gazdatestből, hozzá (jót legalábbis) nem ad.

Tehát meg kell tőle szabadulni, és titkot sem kell csinálni abból, miért. Nem tud veszteség érni amiatt, ha megsértődik, haragszik, stb. Ez egy jó lehetőség, hogy életed későbbi szakaszára már legyen kis gyakorlatod megszabadulni az ilyen típusú emberektől, netán élettárstól. Mondhatni, 23 évesen már kicsit késésben is vagy.

2016. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeptember ota ismerem. Evfolyamtarsak vagyunk az egyetemen. Jo viszonyban vagyok a tobbi csajjal is, de vele neha el lehet menni ossze-vissza. Tudok nemet mondani, nem vagyok semmivel elkesve
2016. márc. 12. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:

legközelebb ne vele menj szórakozni.

egyébként lenne pénze, vagy nem?

mert ha te mondjuk nagyon jó módú vagy, ő meg nem, akkor nem kell ebből ügyet csinálni, de ha egyáltalán nem vagy azért gazdag, és ő sem szegény, akkor azért ez nagyon nagy lehúzás, és azt viszont ne tűrd el...

mondjuk megkérdezni, hogy használhatja-e ezt, vagy azt a holmit, mindenképpen illene. mint ahogy meg lehetett volna kérdezni, hogy "a buli után esetleg alhatok nálad?"

2016. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Le kéne vele ülnöd és megbeszélni.

Úgy tűnik,mintha kihasználna pluszba eléggé spúr.



Dolgoztok mind ketten? Te jobb anyagi helyzetben vagy?


Legjobb barátnőmmel mindig úgy van ha egyikünknek van pénze ő fizet a másiknak.Ha a másiknak van ő fizet. Nálunk ez már 3 éve működik. Mondjuk ő többször van anyagilag jobb helyzetben. Sose sajnál tőlem semmit. Én sem tőle.


Bulikat mi mondjuk úgy oldjuk meg ha mindkettőnknek van,hogy mondjuk én veszek alkoholt ő meg üdítőt,chipszet vagy fordítva.


Vagy pl ha mekizünk egyikünk veszi a kaját a másikunk kávét,fagyit egyebet.


Szép az,hogy sose beszéljük ezt meg,ösztönösen így csináljuk :D


Viszont a te barátnődön nem látszik még az sem,hogy próbálkozna,hogy párszor ő vesz vmit,ami gáz :/

Mindenképpen beszélned kell vele,mert hosszú távon nem lesz jó neked!

2016. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A plane az, hogy van egy olyan baratnom, akivel ugy mukodik, hogy egyszer o allta, utana amikor talalkoztunk en fizettem...
2016. márc. 12. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm a koleszban. Másik szobában lakott, mint én, de néha csak bejött, és lekapta a hajvasalómat a polcról, vagy a szemcerkámat használta épp az én tükrömnél. Mások mesélték, hogy nekik meg a parfümükből fogyott drasztikus mennyiségben. Gyakran kért kölcsön mindenkitől, mert állítólag nem maradt pénze a hazaútra, barátnőmnek még mindig tartozik 2000 ft-tal. Nos ez két éve volt, de azóta legalább másik szinten lakik, és nem minket boldogít.
2016. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!