Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a "legjobb"...

Mit kezdjek a "legjobb" barátommal?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy egy osztálytársam, legyen mondjuk Nóra, akivel sokáig együtt jártam suliba sokat írogatott régebb és egész jó barátságba lettünk...én nem vagyok az túlságosan szociális lény és elkövettem azt a hibát, hogy nem igazán ismerkedtem emberekkel és most kellett rájönnöm, hogy a mostani barátaim beleértve Nórát is, nem igaz barátaim és nem szeretem őket, mert egyszerüen nem találunk semmiben és csak lehúznak nagyon. Nem tudunk megbeszélni soha dolgokat és önző módon csak a saját érdekeit nézi, nem is érdekli hogy mi van velem, ráadásul sokszor kihasznál és már nagyon elegem van. Eldöntöttem h kizárom az életemből, de nem ilyen egyszerű, mert egy suliba járunk, hálistennek legalábbb nem egy osztályba de folyton írogat és nem fogja fel, hogy nem érdekel már. Nem is mondok el neki semmit magamról de nem veszi észre, hogy le kéne már kopjon. Elmondani ezeket nem tudom hogy lehetne, az a baj h nem akarok veszekedést ahoz semmi kedvem, pedig altalaban ha megmondok neki valamit azt érti meg hogy letámadtam es veszekedik velem. Belefaradtam es mar oszinten nem is erdekel, el akarom felejteni. Uj baratokra van szuksegem akiket en (is) szimpatikusnak talalok. Segitsetek legyszi valami tanacs hogy hogyan kezeljem a helyzetet. Voltatok ilyen helyzetben? A legrosszabb hogy amikor már évek óta tartó idézőjeles barátságrol van szó nem egyszerű elszakadni főőleg ha a másik forszírozza a végtgelenségig..légyszi segitsetek, kösziii 18L

2016. márc. 14. 19:49
 1/2 c_dina válasza:
Szia.Számomra is ismerős,és egyben kellemetlen helyzet.Próbáld meg kerülni,amennyire tudod,előbb-utóbb csak leesik neki...nem ez a legjobb megoldás,a legjobb az lenne,ha valahogy a tudtára adnád hogyan is érzel,persze szépen,semmi szükség egyből letámadni,de sajnos máshogy nem nagyon lehet,anélkül hogy bármi rossz legyen a vége.
2016. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál :) hát sajnos ettől félek énis hogy jól nm tud végződni..mert ő rám van tapadva én meg teljesen hideg vagyok...
2016. márc. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!