Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez belefér egy barátságba?

Ez belefér egy barátságba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, van amikor nagyon jófej, jól elvagyunk (főleg sulin kívül) de amikor iskolában vagyunk le se szar, egy másik lányba belekarol, és azzal beszélget meg sétálgat, egyszer odamentem hozzájuk, legjobb barátnőm meg így "titok" mondta amit inkább úgy kell venni, hogy " húzzál a p*csába". Szóval egész nap inkább csak a többi lány árnyéka vagyok. De persze akkor hozzám jön ha pénz kell neki. Egyik nap együtt sétáltunk, már tök jól éreztem magam, amikor megszólal, hogy "ajj már nincs itt az xy" vagyis akivel a suliban mindig van. Egy két példának most ennyi. Szóval, ez belefér egy "legjobb" barátságba?

2016. márc. 15. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fér bele
2016. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod a választ, nem véletlenül raktad a "legjobb"-at idézőjelbe.

Az igazság az, hogy ebben a kapcsolatban te csak egy csicska, egy pótlék vagy, nem a legjobb barátnő.

2016. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha ezt elmondom neki akkor nem lesznek barátaim. ( akik mindig mellettem vannak)
2016. márc. 15. 18:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a legjobb barátnő kategóriába,de még a sima parlagi barát kategóriába sem fér bele. Nem kell vele közölnöd,hogy nem tartod annak,de azért te legyél tisztában vele,és a pénzedet meg ne osztogasd el,gondolom szüleid dolgoztak érte.
2016. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen sanszos hogy nem lesznek, de neked kell eldöntened hogy hagyod magad lábtörlőnek vagy inkább békén hagysz egy ilyen lánybarátságot.

De hogy egy kicsit motiváljalak talán a dötésben, vagy hogy tudjak neked kicsit segiteni: hidd el nálam is voltak ilyen barátságok, még a jelenben is!

Pl jelenleg ahogy nézem kezd tönkremenni egy barátsgáom egy lánnyal akivel azt hittem hogy milyen jó a viszonyom: élőben mind mondta hogy megyünk ide-oda, megyünk bulizni, de jó lesz, megyünk ki kutyát sétáltatni... mikor ő hivott mindig ugrottam. Utólag bánom. Tudod miért? Neki sosincs ideje rám, sőt, lassacskán én már fél éve nem beszéltem vele.

Hmm, szóval elgondolkodtató.

2016. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen én is mindig ugrok neki, már megbántam. Fèl évig még egy osztályban leszünk, lehet utána is, de kicsi az esély rá, na de ez most mindegy, szóval ha nem egy osztályba kerülünk jövőre, kíváncsi vagyok milyen lesz. Csak tudod nagyon rossz barátok nélkül.
2016. márc. 15. 18:35
 7/16 anonim ***** válasza:

"Csak tudod nagyon rossz barátok nélkül."

De hát most sincs barátod!

Ennél csak jobb lehet.

Inkább ismerkedj meg másokkal, biztos találsz valakit, akire igaz barátra lelhetsz.

2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
amíg azon aggódsz,hogy akkor nem lesznek barátaid,pont addig nem adod meg magadnak az esélyt,hogy szert tegyél igazi barátra, mert így nem marad se időd se energiád rá, ráadásul azt sugallod tudat alatt,hogy hagyjanak téged,mert neked már van (legjobb) barátnőd,másikra nincs szükséged
2016. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet hogy nem mégsem kéne elküldenem őt
2016. márc. 15. 19:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Ilyen "barátnőm" volt gimiben.


Mikor megszakítottam vele barátságot,nem volt bonyolult nem kerestem,nem hívtam igazából elkopott az egész,mert ő bacott vissza írni,keresni. Utána végre szabadnak éreztem magam.Igazából az volt könnyebbség,hogy érettségi után már nem találkoztunk csak fb.on tartottuk a kapcsolatot.Nem egy városban laktunk. Igazából örültem,hogy megszakadt a barátság,mert ez nem volt az szimplán nincs ló jó a szamár is elv.


Most végre olyan barátságban vagyok ahol nem vagyok pótlék,csicska és nem használnak ki.


Kb fél évig voltam teljesen egyedül barátok nélkül,érettségi után mindenki lekopott.


Húgom volt nagy támaszom.Vele járkálgattam erre-arra vele beszélgettem jó részt. De ennyiben kimerült a társasági életem.Aztán ahogy elkezdtem dolgozni ott ismerkedtem meg legjobb barátnőmmel akivel már 3 éve barátnők vagyunk! :))


Igazából akkor jött mikor nem számítottam rá.


Hidd el fel fogsz lélegezni mikor ott hagyod őt,őket.Rossz lesz egy ideig,aztán kicsit bele törődsz majd jönni fognak az új emberek akikkel megismerkedsz.Illetve vmi hobbira,sportra eljársz ismerkedsz.Vagy a suliban is lehet ismerkedni.

Szóval ilyen "barátságot" amiben vagy nem szabad sajnálni!!

Hiszen most is egyedül vagy.Ha bele gondolsz.

2016. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!