Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez belefér egy barátságba?

Ez belefér egy barátságba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, van amikor nagyon jófej, jól elvagyunk (főleg sulin kívül) de amikor iskolában vagyunk le se szar, egy másik lányba belekarol, és azzal beszélget meg sétálgat, egyszer odamentem hozzájuk, legjobb barátnőm meg így "titok" mondta amit inkább úgy kell venni, hogy " húzzál a p*csába". Szóval egész nap inkább csak a többi lány árnyéka vagyok. De persze akkor hozzám jön ha pénz kell neki. Egyik nap együtt sétáltunk, már tök jól éreztem magam, amikor megszólal, hogy "ajj már nincs itt az xy" vagyis akivel a suliban mindig van. Egy két példának most ennyi. Szóval, ez belefér egy "legjobb" barátságba?

2016. márc. 15. 18:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Van egy igazi barátnőm is, de ő nagyon messze van és így nagyon ritkán találkozunk.
2016. márc. 15. 19:34
 12/16 anonim ***** válasza:
akkor chatelj inkább vele, skype-olj, vagy valami,ne engedd,hogy így kihasználjon,ennél tõbbet érsz
2016. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mármint tartsd a kapcsolatot azzal,aki messze van,ezzel meg aki itt van,próbáld lemorzsolni a találkozásokat
2016. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ma is totál egyedül voltam.. vagyis nincsen vesztenivalóm. Amugy tartom termeszetesen a kapcsolatot a messzi legjobb barátnőmmel, nagyon hiányzik, sokszor chat-elünk, de at nem az igazi..
2016. márc. 16. 12:24
 15/16 anonim válasza:
Az ilyen nem barát. Ne kapaszkodj bele. Az a legnagyobb baj, hogy ha már most hagyod magad lábtörlőnek használni, felnőttként a nagybetűs életben is ezt fogod tenni. Ettől nem lesz szép és boldog életed. Biztos hogy egy nagyon értékes emberke vagy nagyon jó tulajdonságokkal. Ismerkedj minél több emberrel a korosztályodból. Ha az iskolában nem megy járj sportolni, lehetőleg valami csapatsportot keress magadnak. Az újabb lehetőség az ismerkedésre. Vagy kapcsolódj bele valamilyen ifjúsági szervezet tevékenységi körébe. Lépj kapcsolatba önkéntes szervezetekkel kapcsolódj be a munkába. Ezek mind-mind lehetőségek a barátkozásra. Ha nagyon félsz az elmagányosodástól, keresd meg valamelyik a közeledben található egyház (katolikus, evangélikus, református stb) ifjúsági gyülekezetét, ők garantáltan felkarolnak. Anno 17-18 évesen nekem is volt egy ilyen korszakom és eltöltöttem 1,5-2 évet a helyi evangélikus ifjúságban. Sokat segített az további életemben. Ugyan az élet másfelé sodort, de mindig szívesen gondolok vissza erre az időszakra és tudom, enélkül az időszak nélkül elkallódtam, elmagányosodtam volna.
2016. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ez nem fér bele egy barátságba. Ha tényleg te lennél a legjobb barátnője akkor veled is foglalkozna a suliban. Te a legjobb barátnődnek tekinted őt. De ő is téged? Ezt gondold végig és beszéld meg vele 4 szemközt.
2016. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!