Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom fiu es ugy...

A legjobb baratom fiu es ugy erzem kezd tobbet erezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legjobb baratom fiu es azt hiszem tobbet erez..Van egy baratnoje,es miattam szunetet tartott vele,mert nem akar elvesziteni.Es most kibekultek,de azt mondja nem orul neki.Es mindig mondja h szep vagyok es h az egyik legszebb.Felek h tobbet erez,mit tudok ilyenkor tenni?

2016. márc. 25. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi tegyél? Tisztázd vele. Tisztázd azt hogy jó a barátságotok de te többet nem akarsz. Ha vagytok annyira jóba akkor ezt 10 perc alatt megbeszélheted vele. Mondjuk ahhoz már kell ész hogy a témát felhozd, "hátsó szándékkal" a barátnőjéről kezd el beszélni és aztán tisztázd hogy köztetek nem lesz soha semmi mert olyan jó barátok vagytok.
2016. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Hány évesek vagytok?

Én 17 évesen ismertem meg a férjem, 4 évig "csak legjobb barátok" voltunk, ekkor neki is volt barátnője, nekem is barátom, aztán 21 voltam, amikor mindketten szabadok voltunk, és rájöttünk, hogy olyan mintha egy pár lennénk, csak még nem szexeltünk...


Most 32 vagyok, 11. éve élünk együtt, 6 éve házasságban, és a 3 éves fiunkat nevelgetjük...



Szóval tisztázd le vele a helyzetet. De egy dolgot tudnod kell: ha egy fiú-lány barátságban valamelyik fél elkezd többet érezni a másik iránt, akkor abból vagy kapcsolat lesz, vagy vége szakad a barátságnak, és végleg elválnak útjaik. Nincs köztes megoldás.

2016. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit? Érezz Te is többet és akkor nincs problem. Ha nem emgy, akkor mond meg neki, hogy részedről nem lehet több.
2016. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Es honnan tudhatom meg h tenyleg erez vmit?
2016. márc. 25. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!