Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek legjobb barát?

Hogyan legyek legjobb barát?

Figyelt kérdés
Testvérként nézünk egymásra,de félek hogy elveszítem őt.Félek hogy nem vagyok elég jó barát.Milyen kell legyek hozzá hogy engem tekintsen a legjobb barátjának? Mindenben ott vagyok neki ezt tudja ő is,de mindig hiányolom azt a közös hangot valahogy.Amikor együtt vagyunk nem tudunk olyan jól ellenni mint amennyire erősen érzek iránta
2016. márc. 27. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb barát?


SZERINTED MIT JELENT AZ, HOGY LEGJOBB BARÁT?


Az ember a legjobb barátjával jól elvan, néha nem nagyon keresik egymás társaságát, de az év 90%-ban "egymással vannak" ráadásul megvan a közös hang, tudnak miről beszélgetni, segítik egymást és még sorolhatnám...

És nem utolsó sorban: Nem akarnak a másik legjobb barátja lenni, mivel tudják, hogy ők ketten iszonyat jó kapcsolatot ápolnak és nem kételkednek barátságukban. Maximum akkor, ha látható jelei vannak az elhidegülésnek...


És hogy érted, hogy mégis milyen legyél? Szerinted miért vagytok legjobb barátok?

Na ugye? Azért, mert olyannak szeretitek (baráti szeretet, ne essék félreértés) a másikat, amilyen...

2016. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amit en elvarnek egy legjobb baratto h ha kérem hogy legyen ott neki vagy latja hogy bajom van akkor legyen ott nekem..ne felj vigasztalni ot eroltesd meg magad ereztesd vele hogy vagy neki.... mert ha nem erzi nem er semmit tapasztalatbol mondom...ne hazudj neki semmiben mindig őszintén beszélj.És ne felejtsd el h nagy bajban csak ti vagytok egymásnak..ne lokd el magadtol...ne lokjetek el egymast ......és fontos h ne feletkezz meg rola soha..figyelj ra
2016. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!