Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emósok! Hogyan legyek emós?

Emósok! Hogyan legyek emós?

Figyelt kérdés
Abszolút szimpatizálok az életérzésetekkel és jó emós szeretnék lenni,de fogalmam sincs,hogyan. Fiúk is nyugodtan írjanak!:)

2016. márc. 30. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az a stílus már lejárt pár éve
2016. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lejárt a szavatossága, romlott, penészes, bűzlik, oszlik, rohad.
2016. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj hirtelen azt hittem emlős akarsz lenni. Itt az állatok kategóriában :)
2016. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással max csak egy pózer lehetsz. Amúgy is rég ki ment már a divatból ez a bénaság.
2016. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 eznemlényeges ***** válasza:
Keress magyar emos oldalakat, ott levan írva kB. minden, ha nem tudsz valamit írj. Az emo egy életérzés és nem egy divat, bár igaz hogy utóbbi években sokan öltöztek erőnek, de csak divatból. Én nem vagyok emo de eléggé tájékozott vagyok a témában. 16/f
2016. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagdosd magad, igyál hipót, hallgass szar zenet, olyan ruhat hordj amit ha meglatnak az emberek rogton a halalra asszocialnak, irj verseket hogy milyen szar az elet, utald a szuleid kulonosebb ok nelkul, sertodj meg ha valaki emosnak hiv. Igazabol ennyi
2016. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarlak megbántani (szal ne haragudj), de hogy a jó büdös f@*ba akarnál az lenni, ha nem is tudod, hogy olyan szó nem létezik h emóS ?!!???

Alakítsd ki a saját stílusod, még ha hasonló is, nem kell magad bekategorizálni, ha tényleg emo lennél, azt akkor is észre lehetne venni, ha nem úgy néznél ki, hiszen emo zenét hallgatsz (ami nem MCR meg AFC meg társai), érzelmileg intelligensebb vagy (ez nem feltétlen jó tulajdonság,tapasztalatból mondom), stb, gondolom tudod, és azt is tudod hogy ok nélkül senki sem vagdossa magát. Hát én nem akarok beleszólni a döntéseidbe, de a pózereket (sajnos az én osztályomban volt egy ilyen "emós" csaj), akiknek olyan hú de nagyon imó hajuk van, meg mindig feketében vannak, megjátszák magukat(amit nem nehéz észrevenni), azokat az igazi emok kib@*ottul utálják. Annyit el lehet vele pluszba érni, hogy az utcán pár ember megszólal h "höhö emós".

És bocs, de hiába mondom, h ne haragudj h ilyen lenézően írtam, te akkor is utálni fogsz...

2016. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eznemlényeges ***** válasza:
Utolsó ebben teljesen igazad van.
2016. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég szemét dolog pózerkedéssel megalázni egy szubkultúrát. Mert ha most úgy döntesz, hogy pózer leszel, azzal nagyon megalázod azokat akik KOMOLYAN gondolják (szal az igazi emokat)...És de humoros, még meg is kérdezed hogy hogy legyél emo. Ráadásul S-sel a végén, mert úgy menő, ha úgy mondják hogy emós.
2016. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!:) Bocsánat az emoktól!
2016. ápr. 3. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!