Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek költözés miatt elkoptak a barátai, de még újakat nem talált csak max felszínes ismertségek alakultak ki?

Figyelt kérdés
Ti hogyan próbáltok új társaságra szert tenni akikkel közös programokat is tudnátok csinálni? Neten volt akiknek sikerült,ha igen hol? Vagy valamilyen szabadidős tevékenység? Inkább 25 év felettiekre gondolok és főképp akik már dolgoznak.
2016. ápr. 4. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban rengeteg barátom volt. Köztük olyanok, akikkel 6 éves korom óta ismertük egymást, barátkoztunk. Olyan barátok voltak ezek, akikkel még a legsötétebb titkaimat is megosztottam..A suli végeztével én voltam az egyedüli aki egyetemre ment. A többiek pedig férjhez, illetve megnősültek. Jött a gyerek itt-ott, sorba..Én tanultam, ők nem értek rá..Budapestre költöztem pár évre rá, és mit mondjak? Vannak kapcsolataim, ismerőseim, de egyik sem mondható igaz barátnak. Valahogy ebben a korban nehezebben alakul ki az az igazi baráti bizalom. Akikkel megismerkedtem, azokkal szoktam ide oda eljárni, de mindegyiknek már van úm. legjobb barátnője már én meg olyan alkalmi társaság vagyok kb. Az otthoni barátokkal ugyan tartom még a kapcsolatot, de a távolság miatt (meg ritkán is járok haza) már semmi sem az ami volt, és nem is lesz. 28/N
2016. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem akkor szakadtak meg a nagy barátságok, amikor egyetemre mentünk tovább. mindenki más irányba.. így ebből is voltak konfilktusok,hogy az egyik lenézte a másikat, mert nem olyan "menő' az ő szakja.. meg időhiány, új társaság.. fokozatosan elkoptak..

általános iskola végén szintúgy.


aztán nekem az egyetemen nem sikerült olyan szoros barátságokat kialakítani. szinte mindenki kollégista vagy albérletben van. ők alapból jól ismerik egymást. hiába vagyunk jóban, hogyha ők 0-24ig együtt vannak, mert együtt laknak.

szóval vannak barátaim, de nincsen legjobb. mindenkinek van legjobb barátnője én meg szintén úgy érzem, hogy akit én legjobb barátnak tekintenék, már van legjobb barátja, neki csak egy barát vagyok a sok közül. patt helyzet

remélem a munkahelyemen majd jobban be tudok illeszkedni:/

lehet ezek kifogásoknak tűnnek, de tényleg nem egyszerű

2016. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, jelen. Eleve nem vagyok egy társaság közepe típus, de azért voltak ismerősök, barátok, köztük 2 nagyon jó, amolyan életre-halálra barátnő, különösen az egyik már 15 éve.

Aztán 4 éve jött egy szuper lehetőség Pesten és költöztem.

Nem voltak már új élmények, családomat is alig láttam, folyton dolgoztam, a barátságok elkoptak lassan.

Mostanra totál egyedül maradtam. Csak a kollégáimat ismerem. Jól elvagyunk, de ez nem olyan. Nem járunk össze munkán kívül, mert mindenkinek megvannak a saját barátai. Ez van, sajnos.

29N

2016. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!