Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember aki előtt...

Van olyan ember aki előtt nincs titkod? - Nem azt mondom, hogy mindenről részletesen beszámolsz.

Figyelt kérdés
Olyan személy akivel bármit megbeszélhetsz, és nem kell titkolnod semmit.

2016. ápr. 5. 06:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Nézőpont kérdése. Egyfelől nincs titkom senki előtt, így a kérdésre a válasz: igen, mindenki, akit ismerek.

Másfelől a problémáimat magammal beszélem meg, ha ezt vesszük alapul, akkor rajtam kívül nincs olyan ember, akivel bármit megbeszélnék.

2016. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Most így visszatekintve rájöttem, hogy két ember van, aki életem egy-egy felét ismeri. Az egyik a feleségem, a másik egy gyerekkori barátom. Egyik elől sem titkolok semmit, csak épp nem mondok el mindent. A feleségemnek pl hiába is beszélnék férfilétem titkairól, bármennyire szeret, és bármennyire empatikus lélek, nőként nem értené ezeket a dolgokat.
2016. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Van 1 ember, legjobb barátnőm akivel tényleg olyan dolgokat osztok meg amiket eddig pl senkivel sem.

De igazából én sem titkolózok,szóval ha rákérdezne nem tagadnám le.


Persze 1-2 dolog van amit ő sem tud rólam :)

2016. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hála Istennek ilyenek a legjobb barátaim, 4 embert sorolok ide. :) Aki viszont ténylegesen tud mindenről, az a pszichológusom. :D


19/L

2016. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nincs, értelemszerűen akkor már nem volna titkom. Hanem titkunk.
2016. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Igen van. Amikor lejött közénk, akkor ember volt. "Emberré lett." Habár isten, de emberként látom, amikor kitárulkozok neki.

Az Úr Jézus mindig meghallgat. Ő örök barát.


"...nem kell titkolnod semmi." Figyelj, aki most éppen a barátod, az később lehet, hogy nem lesz az. Ezért amit mondasz neki most magadrók, azt máskor ellened használhatja.


Ne mondj olyat, amellyel téged később kellemetlen helyzetbe hozhatnak. Óvatos légy azzal, hogy kinek mit mondasz, azzal, hogy kinek tárod ki szívedet és lelkedet.

2016. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
25%
manapság az embernek vigyáznia kell. kinek mit mond. megtudom érteni azt a sok hozzászólót, aki bizalmatlan és magában raktároz el dolgokat. hiába mondassz el valakinek dolgokat ha úgy sem tud benne segíteni. mert vannak olyanok is. itt csak naz a veszély áll fenn hogy felveszi diktafonra amit mondassz vagy akár kibeszél a hátad mögött. manapság nagyobb az esáélye hogy az emberre rossz lóra üt. ez nem pesszimizmus ez élettapasztalat.
2016. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van egy gyerekkori barátnőm. Már ismerem 12 éve, és ha nem is voltunk első pillanattól barátok de hamar egymásra találtunk. Voltak hullámvölgyek, de tudom hogy benne 100%-osan megbízhatok. Nagyon fontos nekem, azt se tudom mit csinálnék ha elveszíteném.

Mindig tőle kérek tanácsot, és a legtöbb dologról tud az életemmel kapcsolatban. Szeretem azt hinni, hogy ő is beszámol nekem mindenről, de sajnos tartok tőle hogy kocsit zárkózott maradt máig. Voltak nehéz időszakai, és ezekenek megmaradt benne a nyoma. Azt hiszem ő az egyetlen ember a családomon kívül akiért bármit hajlandó lennék megtenni. :)

2016. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!