Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzunk össze a...

Hogyan barátkozzunk össze a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Zavar hogy a mellettem lévő két szomszéd ( az öreg asszony feszt gügyög és nyalizik a másik szomszédomnak aki nagy szájú 3 gyerekes nő) engem meg nem csípnek mert ők össze szokott társaság engem meg nem vesznek be a körbe és velem nem járnak össze hanem mikor nyitnék felüjék azt kapom nem érnek rá kifogások halmaza.

2016. ápr. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen gyökerek akkor miért akarsz velük barátkozni? Én ha nem szeretek egy boltot (drága, bunkó eladók) akkor másik boltba megyek bevásárolni.
2016. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már még neked kelljen pedálozni az ilyen bunkóknál.
2016. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne csinálj semmi különöset. amikor találkoztok, akkor légy kedves, udvarias, közvetlen, de nem kell nagyon különlegesen keresni a társaságukat, vagy barátságukat. azért tegyél meg mindent, hogy normálisnak tartsanak, ne legyen miért beléd kötniük, szidni téged a hátuk mögött, a többit meg hagyd rájuk.

ha mondjuk bulit, vagy hangosabb karbantartást, akármit szervezel, akkor szólj nekik előre, hogy próbálsz vigyázni, de lehet, hogy egy kicsit hangosabb lesz, utána kérj bocsánatot, kérdezd meg, hogy nagyon zavaró volt-e, meg ilyenek.

2016. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak kicsit zavar mert ahol eddig éltem ott össze jártam a szomszédokkal de itt ezek se nem nyitnak felém se nem barátságosak velem szemben.

Például rám szólnak ha a folyoson beszélgetek valakivel aki hozzám jött, vagy ha az ablakból haverom kidobja a cigi csiket egyszóval azt akarják én húzzam meg magamat ők meg el vannak maguknak.

Holott a 3 gyerekes nő meg albérletben lakik és eléggé nagy szája van és a folyosóra rakják ki a szemetüket és a munkás cipőjüket és a 3gyerekkel eléggé zajosak a folyoson és amikor ezért én is szóltam hogyha ők elvárnak tőlem ilyen folyosó szabályt én is szeretném viszont várni és erre azzal jött nem kell szólni mert a gyerekeket nem lehet fegyelmezni!

2016. ápr. 8. 12:44
 5/10 anonim ***** válasza:

"nem kell szólni mert a gyerekeket nem lehet fegyelmezni!"


Valaki árulja már el nekem a mindenható Szentlélekre, hogy az ilyen mi a búbánatos Jóisten haragjáért csinál gyermeket?

2016. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az új jogszabály miatt!

Ugyanis 3 gyerek után már jár a 10milió hitel felvétel és jé tavaly decembertől nem terhes lett a szomszédom a 3ik gyerekével.

2016. ápr. 8. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:

"ha az ablakból haverom kidobja a cigi csiket"

Én is szólnék.


A barátkozás szimpátián alapul.

Bár eleve nem értem, minek összejárni a szomszédokkal.

2016. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd.

Viszont a csikkeket valóban nem szabad kidobni az ablakból, baleset és tűzveszélyes.

2016. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Például rám szólnak ha a folyoson beszélgetek valakivel aki hozzám jött, vagy ha az ablakból haverom kidobja a cigi csiket "


Cigi csikket kidobni az ablakon az egyik legnagyobb parasztság.

2016. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a haverom bunkó volt a cigi dolog miatt de a folyóson mindenkinek ugyan annyi joga lenne szerintem.
2016. ápr. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!