Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat szerezni?

Hol tudnék barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék alakítani egy nagyobb baráti társaságot. Jelenleg egy barátom sincs, barátnőm se volt még. Tiszta lappal kezdek.


Nem tudom hol kezdjem el. Tippek?



2016. ápr. 9. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
18/F.
2016. ápr. 9. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén 18 vagyok, elég nehezen barátkozok, így nincsenek is igazából barátaim csak haverok inkább. :/ Az a baj hogy szinte már mindenkinek kialakult a kis baráti köre aztán elég nehéz becsatlakozni meg az nem is olyan... Ha mész tovább tanulni amúgy ott tuti tudsz új barátokat szerezni , legalább is én ebben reménykedek, ezt a gimis esély már elszúrtam.
2016. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ki szeretnék alakítani egy nagyobb baráti társaságot."

Hát az GYK-n nem fog sikerülni!

Mozdulj ki járj dolgozni ,tanulj nyelvet és menj ki külföldre ott lesznek kapcsolataid.

2016. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A kérdést azért tettem fel, hogy adjanak használható tippeket.


Attól, hogy nyelvet tanulok nem lesznek barátaim. Ahogy attól sem, hogy külföldre megyek. Vagy ha elutazom, akkor alapból kapok ajándékba egy barátot?


Engem az érdekel, hogy hova tudnék menni, ahol találhatok magamnak társaságot.

2016. ápr. 9. 18:49
 5/5 McEnroy ***** válasza:
Nem vagy benne biztos, de talán igen.
2016. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!