Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem tudok beilleszkedni...

Ha nem tudok beilleszkedni egy tarsasagba/barati korbe az feltetlenul az intelligencia kulonbseg miatt van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg igen.
2016. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval az a helyzet, hogy nem egy tag ként tekintenek rám, hanem csak egy haverként. És honnan tudom megallapitani hogy nekem tobb az intelligenciam hozzajuk kepest vagy en vagyok keves hozzajuk?
2016. ápr. 11. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az intelligenciához. Ez általános kulturális érdeklődés és hasonlók kérdése.
2016. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet alacsonyabb az intelligenciád, azért nem tudsz beilleszkedni.
2016. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nyitott vagy a fejlődésre és hatalmas önkritikád van, akkor te vagy az okosabb.
2016. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugy van ahogy az utolso mondta. Nyitott vagyok a fejlodesre , es nagy az onkritikam
2016. ápr. 11. 13:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor te vagy az okosabb. De ettől függetlenül ne hidd, hogy okosnak lenni fun. Sokszor sokkal nagyobb szenvedés, mint butának lenni.

Például ha te a náci időkben nem értettél volna együtt az ideológiával, valószínűleg csak felakasztottak volna a többiek... A papság uralma alatt nem hajoltál volna meg a papság előtt, akkor megkínoztak volna. Lehetne sorolni még a hosszú listát. Attól meg fejlettebb időket élünk ez a helyzet változott ugyan, de közel sem szűnt meg, csak más formában jelentkezik.

2016. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Párom egyik baráti körébe én sem tudok beilleszkedni, mert teljesen más az érdeklődési körünk.

Nem az intelligencia különbség az oka. Egyszerűen azok a dolgok, amikről ők szoktak általában beszélgetni, soha nem érdekeltek, így nem is tudok beszélni róla.

2016. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz beilleszkedni, annak ezernyi oka lehet. Legvalószínűbb az eltérő érdeklődési körötök.
2016. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tsorba Kelemen válasza:
Az érdeklődési különbségeken kívül ez sokkal inkább EQ, mint IQ probléma.
2016. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!