Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukák! Egyoldalú barátság?

Anyukák! Egyoldalú barátság?

Figyelt kérdés
Egy 2éves kisfiú anyukája vagyok és imádok minden percet, amit vele tölthetek! Én egy barátságos embernek mondanám magam, szeretek beszélgetni, ismerkedni. Van 2 anyuka, akikkel tartom a kapcsolatot régebbről ismerem őket. Jól elvagyok velük, bár sokat nem tudunk találkozni max 1 héten 1x, de az interneten tartjuk a kapcsolatot. Sajnos be kellett látnom, h ez a barátság inkább egyoldalúnak mondható, mert, ha én nem veszem fel a kapcsolatot velük, akkor ők nem sűrűn érdeklődnek felőlünk.. teszem hozzá, h mikor együtt vagyunk nem mutatják, h bármi gond lenne és órákig elbeszélgetünk a gyerekek is eljátszanak . Nekem kicsit rosszul esik ez a dolog, mert én mindig érdeklődöm felőlük a gyerekeket is nagyon szeretem szoktam nekik vásárolni is kis apróságokat..Szeretném velük tartani továbbra is a kapcsolatot, de, ha ők nem nyitnak maguktól felém, akkor nem szeretnék senki terhére lenni..mit tehetnék, h megváltozzon ez a helyzet?
2016. ápr. 17. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Ó ezt szomorú ám olvasni. Lelkes vagy és szerető. De ők nem. Az a baj hogy szerintem ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Ha maguktól nem keresnek téged egyetlen telefon erejéig vagy ez üzenet erejéig akkor hagyd is őket ne keresd te sem egyiket se. Azt is megteheted hogy megnézed mennyi idő telik el amíg gondolnak rád egyet. Egy hét két hét esetleg több és akkor te is olyan időközönként keresd meg őket. Nagyon sok az ilyen érdektelen ember. Ők hozzá vannak szokva hogy valaki mindig keresi őket ezért ők nem nagyon mozgatják meg magukat hogy ez viszonozva legyen mondván úgyis pár nap és kérdezve lesznek hogy vannak stb. A te kisfiadnak is vettek ajándékot ők? Ha nem akkor arról is szokj le mert szép dolog de ha egyoldalú az ajándékozás akkor a világon semmi tisztelet nincs feléd. :( Sajnálom.
2016. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!