Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondanátok egy barátotoknak,...

Elmondanátok egy barátotoknak, ha azt hallottátok volna, hogy valaki ezt a megjegyzést teszi róla?

Figyelt kérdés

Ezt hallottam ma egy barátomról egy ismerősünktől, amint másnak (nem nekem) mondjak "fúú az xy-t de getzire utálom"


Nem tudom, hogy elmondjam-e. Nem akarok nem jó barát lenni, aki elhallgat dolgokat, de szerintem csak rosszat okoznék vele, mert kevés az önbizalma így is és ez csak rontana a helyzeten.


Egyetemisták vagyunk.


2016. ápr. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
elmondanám neki, akkor, ha olyan mondta róla, aki neki fontos...
2016. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha olyan, aki nem?
2016. ápr. 18. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor felesleges... nem fontos neki az adott személy, mondhat amit akar.
2016. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szép dolog hogy így törődsz a barátoddal. Abban az esetben ha elmondod, akkor mindenképp éreztesd vele hogy te szereted és mellette állsz. Ha ezt érezni fogja akkor szerintem nem csak hogy nem fog rosszul esni az amit tőled hall, hanem még örvendeni is fog hogy ilyen jó barátja van.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim pszichológus!

Végül úgy döntöttem, hogy nem mondom el neki, két okból. Az egyik az, hogy egy olyan ember mondta, aki csak ismerősünk, de számára nem fontos ember, a másik pedig, hogy nagyon kevés az önbizalma és szerintem ezzel nagyon sokat rontanék rajta.

2016. ápr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!