Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm miután nekem...

Legjobb barátnőm miután nekem adott vmit később vissza veszi, szóljak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet gyerekes meg 23 évesek vagyunk,de mégis furcsa dolognak tartom.


De amióta ismerem van,hogy ad egy-egy pólót,táskát,pénztárcát stb. Mert neki nem kell!!


Idővel ha nálunk van akkor pl random módon azt a pólót veszi fel amit mondjuk 5 hónapja vagy lényegében mindegy de ő adott oda,hogy ő már nem hordja.


Aztán kamura,jajj beleizzadt,melege van abba ami van rajta stb. Aztán elviszi a pólót és már nem adja vissza. Hanem azt hordja.


Vmelyik nap egy 2 hónapja oda adott táskát vett vissza,mert hogy annyi táskája van,meg el van szakadva,de ha megcsináltatom akkor hordhatom,jó lesz. Anyum elvitte ismerőséhez megcsináltatni. Elkezdtem hordani stb ezt ő látta.

Aztán kamura mikor nálunk volt jajj nincs mibe bele rakni a pénztárcát (5 percre lakik) adjam már kölcsön neki,hogy bele rakja. Jó nem szóltam. Tegnap mikor meg mentünk a városba az a táska volt nála.


Egy kicsit zavar,hogy amit 3 év alatt oda adott dolgokat apránként vissza veszi. Hiszen örökbe adta,mert kinőtte,nem kell neki stb.


Most a táskánál szólni fogok ha a héten nem adja vissza. Szerintem nem szép dolog vissza venni azt amit már egyszer oda adott.

Én is ha adtam neki vmit eszembe nem volt vagy nincs,hogy vissza vegyem.


2016. ápr. 19. 08:56
1 2
 11/13 Roland G. ***** válasza:
Elég bunkóság tőle.Szerintem is kérdezd meg tőle normálisan,úgyis jó barátok vagytok.
2016. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ne fogadj el semmit a jövőben, ha azt szeretnéd, hogy megmaradjatok barátnak, mert idővel be fog telni a pohár és ahogy látom, eddig csak a jószívűséged miatt nem volt balhé, ne szolgáltasd ki magad neki ennyire, mert tönkre fogja tenni a bizalmat köztetek.
2016. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen,azért nem balhéztam,mert feleslegesnek gondoltam.Eléggé konfliktus kerülő vagyok,leginkább csak célozgatni szoktam,aztán ha nagyon nem veszik a lapot (ez bárkivel így van) akkor megmondom őszintén nem bántóan a problémámat.
2016. ápr. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!