Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vágdosom magam, ez nekik...

Vágdosom magam, ez nekik miért baj?

Figyelt kérdés
Szoktam vágni a kezemet, de nekem tényleg van rá okom és nem az a tipikus lefotózom és hajj de menő leszek. Van egy barátnőm, aki megért és van egy barátnőm és egy barátom, akik nem. Csak azt nem értem, hogy nekik ez miért baj, de tényleg nem értem, hogy miért mert nem is látnák, hogy ha nem kérnék meg, hogy küldjem át nekik. Légyszi normális válaszokat, köszii <3

2016. ápr. 22. 23:20
1 2 3
 11/26 elwera ***** válasza:
53%
Ha nem lenne senki akinek megmutathatnád akkor nem vagdosnád magad. Azért vagdosod, hogy mutogathasd és azért nem vágod be soha mélyen, mert akkor spriccelne a véred és befosnál ijedtedben, hogy meg fogsz halni. Kis hülye szeretethiányos gyerek.
2016. ápr. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%

"nekem tényleg van rá okom"

Miért hazudsz ismeretleneknek?

2016. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Na mi az az ok? :D korod?Éget a kiváncsiság
2016. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

"Szoktam vágni a kezemet, deSzoktam vágni a kezemet, de nekem tényleg van rá okom nekem tényleg van rá okom..."


És ettől jobb lesz,mi?

2016. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Azért baj nekik mert a barátaid és törődnének veled. Amelyik barátod megérti, az valójában csak élvezkedik a nyomorodon. Ha egy barátom ilyet tenne, leüvölteném a fejét két pofon kíséretében és rögtön orvoshoz vitetném. De hál istennek már felnőtt vagyok, és sose voltak agybeteg barátaim.
2016. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Aggódnak miattad, mert szeretnék ha jól éreznéd magad!

Ennek a pszichológiai háttere valami olyasmi, hogy szeretnél elnyomni valami érzést, valami történt benned-veled, valamire szükséged van, ami nem teljesült-teljesülhet (hasonló ehhez a drog-alkohol,stb..). Tehát akik azt mondják, hogy ne vagdosd magad, azt szeretnék, hogy dolgozd fel, ami téged bánt, kerekedj felül az érzéseiden, ismerd meg önmagad, az érzéseidet!


:)

2016. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert tudják hogy egy fogyatékos tinip.csa vagy ha ilyeneket csinálsz és nem akarják égetni magukat veled.
2016. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ha szerintetek ez súlyos lenne, segíteni akarnátok neki, nem pedig belerúgni.
2016. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem hogy ha barátok akkor miért nem szólnak a szüleidnek hogy vigyenek el dokihoz??

NEM VAGY NORMÁLIS! FEJEZD BE A VAGDOSÁST!!

2016. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mondhatnám, hoyg meglepődtem, hogy pár -földműves- már megint nem az én problémámmal foglalkozik, hanem itt akarja magát fényezni, hogy mekkora menő. Gratulálok!
2016. ápr. 25. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!