Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól teszem, nekem van igazam?

Jól teszem, nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Beleuntam már,hogy az "állítólagos" barátaimnak csak akkor vagyok,jól ha kell valami vagy éppen bajban vannak.Sose,kérdezik meg tőlem,hogy mégis mi van velem.Belefáradtam én se írtam rájuk megnéztem,hogy hány nap elteltével írnak rám hát mondanom se kell jó sok nap eltelt.Úgy döntöttem tudtukra adom azt amit, gondolok.Mindent kiírtam magamból amit csak érzek legbelül.Ezek a barátaim akiknek elvileg fontos vagyok észre se vették,hogy bánt valami. Jól tettem,hogy ki osztottam őket?Úgy döntöttem,hogy hagyom őket ezek nem barátok keressek igaz barátokat.
2016. ápr. 23. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolúte teljes mértékben👍
2016. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ha beleképzelem magam az ő helyükbe és nekem is lenne egy ilyen haverom, aki egyik nap csak úgy a semmiből "elém állna" és kiosztana, hogy nem foglalkozunk vele eleget, meg ilyesmik, inkább szánalmasnak nézném. Ha nem jelentettél nekik semmit, nem fognak sajnálni és elgondolkodni magukon, csak megjegyzik magukban, hogy "ez hülye", majd élik tovább a kis életüket.
2016. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

értelmetlen lejáratnod magad

elég ha magadban leírod őket és amikor keresnek valamivel akkor azt mondod hogy "NEM"

2016. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!