Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most igazam van vagy csak...

Most igazam van vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam a legjobb barátnőm és már ott tartok hogy nem merek neki nyíltan beszélni dolgokról. Pl. Mondtam neki hogy triathlonozok erre ő is jött (csak befejezte mert nem annyira kitartó)

Vagy mondtam hogy én zongorázok na tök véletlenül ő is elkezdett a suliban már tök ugyan azt csinálja mint én és már néha amit kiharcolok magamnak egy tanárnál pl megyek egy versenyre amire csak egy diák mehet ez esetben én megyek, utána fogja és azt mondja hogy hát inkább őt viszi amikor sportban nem is jobb meg semmi csak már összekeveri velem.

De ezt talán még elnézem de a legidegesítőbb hogy ha tetszik nekem valaki és egy ideje hajtok rá "tök véletlenül" neki is tetszik és ő már fülig szerelmes belé stb. Ráadásul a multkor is akire hajtottam azért nem jött össze mert barátnőm ráhajtott...és ölelgette stb... A vicc az hogy mostanában meg nem is velem van hanem szünetekben otthagy és megy a suli legnagyobb kur*váihoz és velük röhögcsél.

Engem ezek a dolgok kiakasztottak és szemtől szembe elmondtam neki azóta próbál bocsánatot kérni, felajánlotta hogy befejezi a zongorág stb-t de én mondtam neki hogy nem várom el tőle mert ha szereti akkor csinálja. De most megbocsássak neki a legjobban az zavar hogy rámászott arra a pasira fél hét alatt akiért én fél évig tepertem meg hogy folyton ott hagy. Ti megbocsátanátok neki?



2016. jan. 28. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért csak már úgy beleéltem magamat hogy elfelejtettem átnézni
2016. jan. 28. 23:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van az ilyen nem barátnő
2016. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mindent megbocsájtok. Hidd el jobb így, de utána ne beszélj vele többé. Csak neked lenne rosszabb. Ja am ő sosem volt barátod. Keress rá google-ön barát fogalmára.
2016. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük ott, hogy nem vagytok barátok.

Aztán folytassuk ott, hogy ha te fél évig tepersz egy srácért, ő meg pár nap alatt sikert ér el nála, akkor vehetnéd a lapot...

Arról mondjuk pont nem a csaj tehet, ha a srácnak nem te jössz be, szóval ezen kár hisztizni.

2016. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha hiszed, ha nem, velem is ugyan ez van és az ilyenek nem barátnők...főleg nem legjobbak...szerintem nem érdemes utána futni, max csam azért kibékülni, hogy ne legyen veszek...de nem érdemes...túl kell tenni magad rajta és más barátnőket keresni (ha nincsenek), mert az ilyen ember szerintem nem normális, aki azzal szórakozik meg azt élvezi, ha másokat elnyomhat/lealázhat/elveheti tőle a boldogságot, sikert, csakhogy ő kerüljön a középpontba..főleg ha a "legjobb barátnőjével" csinálja ezt...
2016. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyunyi123456 válasza:
Beszejel vele es mond el neki mi a gond ha igazan tisztel akor megert es nem tesz ien ostobasagokat
2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!