Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Távolodok a barátaimtól?

Távolodok a barátaimtól?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtek idegesíteni a barátaim.5-en vagyunk az osztályból nagyon jóban,de valahogy már nem jövünk ki.Egyik lány,akit talán a legjobban kedveltem onnét kicsit megváltozott,teszi az agyát,egyszerűen annyira idegesít,hogy el kell mennem onnét,nehogy mondjak neki valami rondát.Ahogy elnézem a többieknek ez nem tűnt fel,sőt talán most jobban is szimpatizálnak vele.Úgy érzem már nem is érdeklem őket.Meg akartam velük ezt beszélni,de sose volt rá alkalom vagy ők nem akartak.Az a baj,hogy annyira megbántva érzem magam ill. felhúz ez a szituáció,hogy lassan akaratosan távolodok tőlük.Pedig tudom,hogy ők nagyon jó barátok,rengeteg mindent köszönhetek nekik...sose gondoltam hogy ez lesz.

Lehet,hogy kicsit megértem,és még ők vannak lemaradva és ez idegesít?Egyszerűen tényleg nagyon zavaró néha a viselkedésük,és másra nem tudok gondolni.



2016. ápr. 24. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,lemaradt 16/L
2016. ápr. 24. 14:16
 2/3 Roland G. ***** válasza:
Valószínű,hogy érettebb vagy.Lesznek új barátaid!
2016. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazad van...tudom nem egyszerű elszakadni tőlük, de szerintem új, értelmesebb barátok után kellene nézned.
2016. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!