Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért függök ennyire a barátai...

Miért függök ennyire a barátaimtól?

Figyelt kérdés

Van egy-két barátom akiktől úgy érzem túl nagy mértékben függök már. Zavar ha csak egy napig nem beszélünk,idegesít hogy olyan programon vannak amin én nem vagyok.

De nem akarok túlzottan rájuk akaszkodni.Nehezen de megállom hogy ne írjak rájuk folyton valamit.

De idegesít ez az érzés úgy érzem nem normális.



2014. ápr. 21. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen életszakaszom, aztán amikor volt egy barátom, amikor ez a barátom (nekem 1, azaz egy ilyen volt) lelépett(elment Ausztriába egy menő hotelbe dolgozni), akkor úgy éreztem, hatalmas űrt hagyott maga után.


Aztán utána megtanultam, hogy nem szabad emberekre építeni, mert belerúgnak az emberbe. Most épp egy nővel élem meg majdnem ugyanezt.

2014. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!