Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Részletek lent:

Mit tegyek? Részletek lent:

Figyelt kérdés

A párom egyetemista én még érettségizek. Egyik nap elmondta, hogy egy csaj aki csoporttársa, megölelte őt. És azóta minden találkozáskor kb.5 lány a nyakába ugrik. Ő persze viszonozza.

Mondtam neki hogy ez engem nagyon zavar. Erre ő azt mondta hogy nem kell aggódnom mert ez csak baráti ölelés az egész. Szerencsére észreveszem ha füllent de eddig nem tette.

Azonban annak ellenére hogy azt mondja hogy baráti engem továbbra is zavar. És nem képes megérteni pedig megkértem hogy mondja meg a csajoknak hogy vegyék lazábbra, azt mondja hogy túlreagálom.

Szerintetek?



2016. ápr. 27. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a lányok mi célból teszik ezt, de szerintem a barátod tényleg csak barátinak tartja, szóval nincs semmi mögötte a részéről...

Persze ez a dolog zavarhat és el is mondhatod neki


23F

2016. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is igaz h csaj vagyok de nem tudnék ölelgetni olyan pasit akinek kapcsolata van.

Bár lehet hogy csak én vagyok furán összerakva.. :D

2016. ápr. 27. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem ölelgetek haverokat, csak rokonokat, barátnőmet és nagyon közeli barátokat köszönésnél...


de sokan még félig ismeretlen embereket is simán ölelgetnek, mert nekik ez belefér...és persze van aki hátsószándékkal teszi mindezt...


23F

2016. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!