Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltozni valaki miatt?

Megváltozni valaki miatt?

Figyelt kérdés

Van egy lány (barátok vagyunk) és nagyon tetszik neki egy fiú, új srác szeptemberbe jött a suliba. Szóval jó fej vannak együtt óráink, de nem igazán közeledett "úgy" a lány felé.

A lány azt gondolta nem elég jó ennek a fiünak, így sportolni kezdet (és nagyon jól nézz ki most, bár eddig sem volt csúnya) és elkezdett angolul tanulni mert a fiú külföldi és sokkal jobban, szívesebben beszél angolul meg jobban ki tudja magát fejezni. A lánynak igazából csak hasznára lesz mert most érettségizik és komolyan jól megtanult. A fiúval jó barátok lettek, szerintem amúgy a fiúnak mindig is tetszet.

A lányok/nők miért keresnek olyan párt akiért "kűzdeni" kell? Ha lenne más, csak ők nem akarják észre venni, miért nem jó az aki kéznél van?


2016. ápr. 28. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben megfelelési kényszere van, igazából maga miatt változik, be akarja bizonyítani magának hogy milyen jó.
2016. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom Te vagy a fiú aki "kéznél van". Sok év tapasztalata alapján azt mondom, hogy a fiú aki kéznél van nem jó. És neki sem feltétlenül jó, ha összejön a lánnyal. A fiúból aki kéznél van, akiért nem küzdünk és aki nem küzd értünk vagy ellaposodik a kapcsolat vagy papucs lesz, később önértékelési zavarokkal. Éveket éltem valakivel, aki kéznél volt. A végén már teljesen külön utakat jártunk és nem tudtunk egymással beszélgetni. A mostani kapcsolatban a férfi küzd értem és én is érte. Változunk. Nem feltétlenül a másik miatt, hanem mert ő az, aki megmutatja, hogy miben tudunk változni. És hogy ezek közül a lehetőségek közül melyiket választjuk az már a mi döntésünk. Az ő kezéből kifolyt a pénz. 6 év alatt változott annyit, hogy az alaptermészete megmaradt, de kialakított magának olyan szokásokat, amik megmentik attól, hogy kölcsönöket kelljen felvennie. Én sokkal kedvesebb és udvariasabb lettem mellette, hogy csak egy példát mondjak. Szerettük egymást úgy is ahogy voltunk, de így még jobb. Mert akiért küzdünk az jobbá tesz minket és mi is jobbá őt. Erőt ad és sokkal rövidebb ideig tart amíg lelki nyavajád van mellette. Fejlődsz mellette és lelkileg gazdagabbá válsz.
2016. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan, vagy ha nem is mindenki,de sokan olyan párt keresnek akiért küzdeni kell. Ez egy ösztönnek is nevezhető cselekvés.


Kéznél lévő nyilván egy barátja a lánynak. Nem néz rá férfiként,leendő párként csak barátként.Valószínű be sem jön neki mint férfi.



Ha vki legyen az nő/férfi akar vkit azért küzdeni és tenni kell. Nem várni míg a sült galamb a szánkba repül.


Kéznél lévő tenne lépéseket akkor lehet felkeltené a lány figyelmét,de ha csak magában tetszik neki és a lány nem tudja akkor nem lesz belőle semmi.

2016. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megváltozni más miatt nem jó dolog, amennyiben a dolgokról akotott véleményeden, hiteden, hozzáállásodon, személyiségeden próbálsz változtatni.

Viszont olyan dolgok, amik előre visznek és neked is jót tesznek, azt nem is igazán nevezném "megváltozásnak". Inspirációt talált arra, hogy magának is hasznos dolgokkal egészítse ki az életét, ami mindenképpen pozitívum.

2016. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!