Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos az aggodalma...

Szerintetek jogos az aggodalmam? :C 16/L

Figyelt kérdés
Tegnap délután összevesztem egy barcsinőmmel, mert azt a fiút kezdte szekurálni, aki még anno általános iskolában a legjobb barátom volt. Nem szeretném, ha a két legjobb barátom összevuszulálna. Sajnos a barátnőmnek nyíltan megmondtam, hogy nem szeretném, ha olyasvalakivel jönne össze, aki nagyon fontos volt nekem. A fiút már 12 éve ismerem, a barátnőmet pedig 1,5 éve. Nem szeretném, ha szétmennének, és választanom kéne kettejük között.

2016. ápr. 28. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szercsivanmégtaknyosvagy
2016. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem kényszerítenek választásra ha vannak annyira a barátaid mint te nekik.
2016. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha ez segít, szerintem te kur.va vagy. Mehetsz a sarokra :3
2016. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze most még jól megvannak, csak attól félek, hogy összevuszulálnak és akkor nekem választanom kell, hogy kinek az oldalára állok. Mert az ugye elég hülyén jönne ki, ha mindkettőnek igazat adok a másikkal szemben. :C Már most félek hogy mi lesz ebből. Megkérdeztem őket hogy szoszi van, de most még semmi baj nincs. Elég friss a kapcsolat, még nem deremoválnak, de hát még csak 2 hete tart a dolog, úgyhogy ez nem jelent semmit. :/
2016. ápr. 28. 18:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Kinek kell igazat adni? Onnantól van közöd a kapcsolataikhoz, hogy te beszélgetni akarsz róla. Eddig sem attól voltak a barátaid, hogy kibeszéltétek a kapcsolataikat.
2016. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Első sorban úgy gondolom értelmesebben kéne fogalmazz, mert ezt a szekurálni szót nem értem.

Úgy gondolom nincs okod az aggodalomra, attól hogy ők ketten milyen viszonyban vannak te mindkettővel lehetsz barát.

Tételezzük fel, hogy összejönnek: egyszerre tudsz mindkettővel találkozni, 3-asba tudtok programokat szervezni. Persze igény szerint kettesben is lehet.

Tételezzük fel, hogy szakítanak: semmi gond, ők nem fognak egymással barátkozni, de te mindkettővel tudsz. Ha azt mondják válassz, akkor mond meg nekik ne legyenek gyerekesek. Miért kéne válassz két legjobb barát közül, csak azért mert ők ketten összevesztek? Semmi logika nincs, és az aki ilyet elvár nem is igaz barát. Úgy gondolom ha erre is kerülne a sor, akkor ha leülsz velük megbeszélni a dolgokat megfogják érteni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek rosszban, csak meg van rá az esély, hogy baj lesz a későbbiekben. Mindkettejük igen jó barátom, ezért néha óhatatlanul én leszek a "lelki szemetes". Nekem első sorban az a várejkám amikor az egyik rosszat mond a másikra, de nem mondhatom el a másikuknak, hogy mit mondott róla, mert baj lesz ha kitudódik. Ezért rossz, hogy kettejük között vagyok, mert tudom, mit éreznek de egymásnak meg nem mondják, mert megderemovál a másik.
2016. ápr. 28. 18:18
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Hát figycsi!

Én aztat szercsizem, hogy azért itten még nincsen akkorika bajcsi, hogy be kelljen kakoválni. Úgyhogy csicsi.

Persze ha válcsiznod kéne a kettő közibűl e a tekeregyászkutálás miatt, az nem volna túlságosan francsi, de a dzsenájt azért túlzásnak érzem. Ha ércsized mire gondolok.

2016. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megszavcsizom (=megszavazom) neked a napi Kazinczy díjat erre a kérdésre!
2016. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért vagytok velem ilyen bunkók? Tudom, hogy lesz még nagyobb bajom az életben, de én nem akarok dzsemoválni ha perpatvar lesz köztük. Nekem ez fontos, ti viszont nem segítetek ezzel semmit.
2016. ápr. 28. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!